SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grupa krwi

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9180
strasznie mnie ruszył artykuł w kwietniowym numerze kif-u ze nailepsze wyniki osiagaja ludzie z krwia ''b'' lub ''0'' a jezeli masie ''a' to zadnyc hwynikow sie nie osiagnie bo organizm słabo reaguej na białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
nie sugeruj się tym, tylko ćwicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8547
ja mam grupe Arh+ i idzie słabiutko, ale idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9180
jak moge sprawdzic jaka mam grupe krwi bo w ksiazeczce zdrowia nie pisze, ile kosztuje takie badanie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
nie czytałem artykułu a gladalem kiedys taki dokument w tv wlasnie o krwi i tam mowili kim byli praprzodkowie posiadajacy dana krew, ze np zyli tam gdzies i trudnili sie rolnictwem przez co ich organimz przystosowal sie do tego i tamtego, nie paietam dokladnie co do ktorej gropy bylo ale faktycznie pamietam ze 0 byla dobra (pamietam bo tak mam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 361 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3511
ja też mam ARh + i idzie całkiem dobrze zaczynałem 30 cm w łapce a teraz 38 cm w 8 miesięcy a na początku to takie olewanie było


nie przejmój się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7535
Ja mam 0- i rewelacji nie ma Jest tak jak z każdym ja w to nie wierze, tylko ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22004
Ja mam grupę krwi A i idzie raczej bardzo dobrze. Biję na głowę wszystkich znajomych którzy mają B, AB, nie mam żadnego znajomego z grupą 0. Oczywiście mówię o tych co nigdy nie byli na bombie, wtedy może to mieć już jakieś większe znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
sruttutu majtki z drutu tyle powiem

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
A jak mam AB to na co mam liczyć? Że bedą wyniki i nie będzie zarazem? Dajcie spokój, może jeszcze dieta zgodna z grupą krwi?

Zmieniony przez - Camel84 w dniu 2008-03-31 15:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
Jak masz złą grupę krwi to musisz przestać ćwiczyć bo i tak nic nie osiągniesz

... szału nie ma.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia atm3d

Wiecej