SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grrubas / dziennik / Cel: 500 w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ale i tak już na 5tki przejdziemy. Płynne przejście zaprocentuje potem W sumie to obyś nie musiał się przekonywać gdzie jest Twój martwy punkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Właśnie poszła pierwsza miarka monochydratu kreatyny więc od dziś suplementacja wygląda następująco:

DT
mono: 5g przed śniadaniem i po treningu z białkiem
AAKG: 6kaps 30min przed treningiem
Glukozamina: z 1 i 3 posiłkiem
Omega-3: z 1 posiłkiem
ZMA: na noc
Vita-min: 1kaps z 1 posiłkiem

DNT
mono: 5g przed śniadaniem
Glukozamina: z 1 i 3 posiłkiem
Omega-3: z 1 posiłkiem
ZMA: na noc
Vita-min: 1kaps z 1 posiłkiem

Pierwszy cykl w życiu, sam jestem ciekaw co to cudo potrafi. Postaram się nie zmarnować stuffu a wręcz wykorzystać go w pełni.

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-09-05 08:16:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Zobaczymy ile da siły

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Po treningu daj mono od razu a białko z 10-15minu po krecie i gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Grrubas jakie zma jest dobre i w rozsądnej cenie? Wiosło widzę elegancko jak już mówiłeś pamiętam jak mi w dzienniku pisałeś że sporo ja tylko marzę o tym by wrócić do formy siłowej jak i masowej z przełomu kwietnia-maja. Najważniejsze że jest progres to się liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Wuchta oby wuchte

Sene czy tak kombinacja ma znaczący wpływ? Musiał bym 2 szejkery a tak do jednego wsypię zabełtam. Czytałem o tym i specjaliści w suplementacji kilka razy doradzali że nie ma znaczenia.

Avas zma to zma, nie ma lepszych i gorszych a w rozsądnej cenie to jest Filomag B6 (3tabsy) + Zincas forte (1tabs) czyli tzw. ZMA apteczne. Skoro nie ma różnicy to po co przepłacać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz też wspyać sobei do jakiegos pojemnika malego mono, i do szklanki ale tez gdzies czytalem ze nie ma znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Stare przyslowie pszczol mowi, zeby nie mieszac bialka i krety...
Zestawik konkrecio.
Ja ten rok lece na sucho, ale zaczyna mnie kusic, jakas kretka wlasnie. Moze po nowym roku...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-09-05 11:10:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Szczerze mówiąc ja tez nigdy nie mieszałem ale skoro trendy się zmieniły i specjaliści powiedzieli, że to nie ma znaczenia to spoko. Osobiście kretę jem tylko razem z carbo i bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Te zincas forte dostane w normalnej aptece? jaka cena?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilosc powtorzen w FBW na mase!

Następny temat

Sens ćwiczeń?

WHEY premium