SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grrubas / dziennik / Cel: 500 w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
A wogóle to mam wrażenie że taka ilość żarcia będzie dla mnie odpowiednia, co nie znaczy że nie mogę się mylić

to Ty musisz wyczuć,zawsze możesz podbić jak zauważysz brak siły i energii
a co do WW to z owoców całkowicie zrezygnowałeś? wrzuć sobie może po treningu banana albo jeszcze do śniadania w tych posiłkach na pewno nie będziesz musiał się martwić,że pójdzie w oponkę a po treningu jak najbardziej

co do białka to faktycznie w sumie 2g dobra ilość,a ja tak spojrzałam chyba bardziej pod swoim kątem,bo ja jakoś zawsze podbijam jak mam dietę,ale zapomniałam,że ja ważę mniej i dla mnie jakoś 130g (w moim przypadku) to mała ilość


chociaż i tak wydaje mi się,że w przypadku takich treningów,czy to siłowe,czy siłowo-masowe na lekkim plusie powinieneś być
chociaż w te dni treningowe

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
grrubas
Ty ładnie idziesz z siłą, jakie masz zapotrzebowanie a ile spożywasz kcal?

Sorry ale nie odpowiem ci na to pytanie;p

Diety nie mam bardziej trzymam się 10 zasad żywieniowych
U mnie wygląda to mniej więcej tak
5-6 posiłków
w każdym posiłku staram się dostarczyć 30gr białka Jaja/Mięso(drób wieprz)
oraz dać 100gr ryżu/owsa/ziemniaków (tu więcej ;p)
posiłek przed snem to serek wiejski+oliwa

Więc u mnie węgli jest dość sporo co daje zawsze energie na treningu

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jak chcesz podnieśc kaloryczność to dowal białka nawet do 2,5g. Ja ostatnio wsuwałem 3-4g białka na kg masy ciała ale to był hardcore Węgle najprościej chyba podbijać carbo - w końcu pije się najwygodniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
przy 4g/białka

nie było żadnych problemów z WC:p??
czy miałes na to jakieś zabezpieczenia

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie, nie było. Tylko wiesz ja wtedy praktycznie bez wegli i tłuszczy jestem. W sumie do 4g to raz mi się zdarzyło dojść (na ogół mam koło 3g):
- 30g z odżwyki białkowej
- 50g z bulka
- 100g z kury
- 50g z twaroga
i jeszcze z 20g aminowkasów było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Dzięki za odpowiedzi.

Zobaczę jak się będę czuł na tej diecie którą rozpisałem. W końcu warzywa i owoce też mają jakieś węgle a ich nie wliczałem. Jak będę czuł że brakuje siły to podniosę kaloryczność dni treningowych. Fakt gainer czy bulk to dość przyjemna forma dodania kalorii po treningu, a carbo odpada zupełnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Po za tym nie wkręcajcie sobie, że aby mieć dobre wyniki to trzeba jakieś kosmiczne ilości węgli jeść a bez nich to ani rusz. Nawet na minimalnej ilości można robić postępy

PS: Czemu carbo Ci nie odpowiada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Co do carbo to nie wiele się tym interesowałem ale słyszałem że to wydanie kasy na cukier. No i nie zaleca się tego osobnikom którzy mają tendencję do tycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Rano, przed, czy po treningu jak znalazł. Może pomylileś z dekstrozą

PS: Może nie mam tendencji do zalewania ale póki co na definicję brzucha nie narzekam

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-08-31 09:44:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
A może po prostu dodać do potreningowego białka z monohydratem 20g glukozy, W końcu glukoza to też carbo a kosztuje grosze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilosc powtorzen w FBW na mase!

Następny temat

Sens ćwiczeń?

WHEY premium