SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gronkowiec zlocisty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
Wlasnie otrzymalem wyniki z badania mikrobiologicznego. Mialem robiony wymaz z gardla i wynik badania wyszedl nastepujacy:

Staphylococcus aureus koag + MSSA, wzrost b. obfity.

Nazwa chemioterapeutyku:
Gentamycyna W
Olloksacyna W
Erytromycyna W
Klindamycyna W
Biseptol W
Oxacylina W
Doxycylina W
Augmentin W

W oznacza wrazliwosc.

Z tego co juz wiem to posiadam gronkowca zlocistego. Mam pytanie co myslicie o tym gronkowcu.. czy da sie go wyleczyc? Antybiotyki a moze jakies diety badz zabieg usuniecia migdalow?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3692
Siema:) ja miałem to samo,lekarz przepisał mi najpierw antybiotyk a puźniej takie krople do nosa i po kłopocie. Mówię poważnie, najpierw długo myślał ponieważ to się (podobno) leczy długi czas ale zdecydował że to mi przepisze (chodź mało te krople nie kosztowały;/ i przeszło:) jestem zdrowy :). Także nie przejmuj się przejdzie na pewno jak odpowiednio się weźmiesz za to. Pozdro

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
No wlasnie podobno dlugo i nie mozna wyleczyc do konca.. Sam juz nie wiem. Kolejny raz antybiotyki? ehh.. :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopa

Następny temat

co mi jest?;/

WHEY premium