SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gormon wzrostu i t3 czy t4 ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
witam tak jak w temacie , zaczelem szukac na zagranicznych bordach temnatow na temat t3 i t4 podawanego podczas cyklu z gh , znalzlem artykuly gdzie po po naukowej gadce z kotrej za duzo nie rozumialem znalazlem podsumowanie ktore brzmi tak
"If you’ve been using GH without T4, you’ve been wasting half your money – and if you’ve been using it with T3, you’ve been wasting your time. Start using T4 with your GH, and you’ll finally be getting the full results from your investment."

wychodzi z tego ze trzeba brac i t3 i t4 jesli dobrze to rozumiem , teraz jaka dawka i jak dlugo . Dodam ze nie jestem zawodnikiem nie mam zamiaru startowac ani moim zyciowym celem nie jest zbudowanie jak najwiekszej sylwetki , dlatego nie chce przez caly rok ( bo gh bedzie leciec caly rok) faszerowac sie hormonem tarczycy , bo po takim okresie mogla by nie wrocic ona do normalnej pracy . W takim razie t4 2tyg on 2 tyg off , czy na zmiane t3 z t4 , czy razem t3 i t4 przez 6 tyg pozniej kotrki of i dalej ? Jakies propozycje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja lece kombo t3+t4, teoretycznie 25mcg t3 jest rowne 100mcg t4, czyli t4 jest jakby 4x slabsze.T4 sie rozni od T3 , nie dziala ,natychmiastowo, ze tak powiem, tylko zanim sie rozkula to troche minie, takze branie T4 np 4-6 tyg nie ma wiekszego sensu. Poczekaj na Przegibona, ona posiada dobra wiedze na temat srodka T4.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-01-26 03:59:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
jak masz pewne t-3 to bym tylko leciał na tym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
mam pewne i ejdno i drugie , kiedys jeden z znanych kulturystow ktory odwiedza to forum powiedzial mi ze t4 to niebezpieczny srodek , zaprosze przegibona do tematu niech sie wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
No lece T4 juz dosyc dlugo bo pare lat ale w kwestii GH zadnego praktycznego doswiadczenia nie mam (poki co za drogie dla mnie) Co do jakiegos permanentnego zablokowania tarczycy to szczerze watpie ze takiego czegos mozna doswiadczyc(choc kazdy organizm jest inny) Mi T4 zasugerowal lekarz i mam to wypisane na stale wiec korzystam. Srodek generalnie wkreca sie okolo miesiaca wiec mozna powiedziec ze dziala z pewnym opoznieniem, dlatego w przypadku zlego doboru dawek moze byc ciezko skorygowac to w krotkim czasie. Polecalbym zaczynac od 50mcg ale trzeba miec na uwadze ze organizm moze roznie zaregowac. Slyszalem o przypadkach ze ludzie przy takiej dawce mieli efekty odwrotne do oczekiwanych czyli zmniejszenie stezenia fT3 i fT4. Generalnie mozna dojsc do dawki 200-300mcg z tym ze sklanialbym sie ku 200 jako max. 300 to juz jest sporo. Tymbardziej jesli ma leciec jeszcze T3 to juz w ogole taka dawka moim zdaniem zbedna. Kombo T3 + T4 - dobra sprawa, takie kompleksowe polaczenie. Z doswiadczenia moge powiedziec ze dzialanie T4 slabnie przy dietach niskoweglowodanowych bo pewna ilosc wegli jest potrzebna do utrzymania konwersji T4 do T3 na odpowiednim poziomie. Co do doboru dawki to najlepiej robic co jakis czas badania fT3 i fT4. Wbrew pozorom ogromne stezenia T3/T4 nie daja jakichs mega wymiernych korzysci poza wyplaszczeniem, brakiem pompy i zjadaniem miesni.



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-26 22:47:42

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
dzieki za odp polece 100mcg t4 i 25 t3 t3 bede bral 6tyg on 6 tyg off , co o tym myslsiz? robilem keidys badania fsh i cos tma ejszcz ena gh ale nie zczilem wynikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
ja lecę 3 tydzień mixa t-3 i t-4 t-3 25 a t-4 200,t-3 też nie jestem pewny za to t-4 mam z apteki jak na razie jakoś szału nie ma.Choć mam momenty że jest mi strasznie gorąco.Zobaczymy.Też będe brał 6 tyg,potem 4-5 przerwa i powtórka ale teraz lecę na letrox 100,a po przerwie będe dawał euthyrox N137

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
szalu to znaczy ? moj bol jest taki ze lece gh 10iu teraz jintropinu orginal czuje ze dziala niemilosiernie , ale smalec nie elci , nawet troche mis ei go odlozylo ale fakt ze wp*****lam za duzo smieci , ale myslaem ze przy 10iu gh to rpzynajmneij ebdzie w miejscu a tutaj samar urusl , t3 mam pewny tiromel z turcji ziomka mam co tma studiuje i mi wysla czasem paczuszke wiedz jestem pewny

ps moze ktos zmienic tytul prozba bo przez te popuchniete paluchy nie trafiam w odpowiednie klawisze i widze ze jest gormin zamiast hormon

Zmieniony przez - 300Spartan w dniu 2013-01-28 12:57:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Moze byc tak ale T3 bym dawal jedynie w okresach w ktorych chcesz troche przytopic fat Lodzianin T4 poczujesz dopiero za jakies 2-3tyg a moze nawet wiecej. Spartan co do badan to nie chodzi o fsh tylko fT3 i fT4 czyli free t3 i free t4, oznaczenia poziomow hormonow tarczycy

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja teraz zjechalem na 25/100 wczesniej lecialo 50/100 i bez aero fat lecial z dnia na dzien golym okiem, nie wiem jakto ze wam nie leci. T4 mam apteczne Abbott i T3 tiromel, niemiloserdna kosa ten Timromel.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-01-28 16:56:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna Pomoc w rozpisaniu cyklu deka/susta/meta i odbloki

Następny temat

jaki odblok do cyklu

WHEY premium