SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

golarka do 100 zł

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
jaka kupic golarke elektryczna do 100 zl zeby dobrze i szybko golila i bez podraznien? co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
za taka kasę raczej nic nie kupisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Polecam trzy głowicowe,cos tego typu
http://allegro.pl/item228204717_markowa_golarka_eldom_bezprzewodowa_gw_sklep.html

Uzywam podobnej tylko ze philipsa za 150 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9819
Na golarce elektrcznej nie warto oszczedzać lepiej dołożyć i kupić wyższy model osobiście polecam braun sam posiadam model synchro 7765 wybrałem ten model ponieważ oferuje ten sam system golący co najwyszy model na activator lecz jest pozbawiona wszystkich bajerów, wyświetlaczy itp. Golarka goli bardzo gładko tak dokładnie jak mach3. Z tego co sie orientuje golarki braun objęte są akcją "satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy" oznacza to że w przypadku gdy nie będziesz zadowaolony z produktu możesz go wzrócić bodaże w przeciągu 30 dni od daty zakupu, zostanie wzrócona ci kwota jaką zapłaciłeś za produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
Ja polecam tą http://www.allegro.pl/item256266830_philishave_coolskin_hq_7742_super_okazja.html

Sam posiadam podobną od przeszło 2 lat i jestem z niej bardzo zadowolony.

Pozdro

pp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurza Klatka... to moze byc to?

Następny temat

ZATOKI POMOCY !!!!!!!!

WHEY premium