SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukozamina - kiedy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 223
Witam
Gram w lidze okregowej w piłke nożną, od dłuższego czasu czuje ze bola mnie kolana, mam pytanie czy warto brac glukozamine? i Czy lepiej ja zaczac brac teraz kiedy trenuje, czy poczekac do konca rundy i brac w zimie kiedy obciązenie moich kolan bedzie mniejsze ?
pozdrawiam Mateusz

"Honor Bóg i Rodzina trzyma sie jak lina alpinisty, tak jak wszyscy za jednego tak jak sam jeden za wszystkich"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
mozesz/powinienes brac profilaktycznie przez caly rok ,

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
Ta mialem podobna sytuacje, strzelalo mi w kolanach i przy biegach bolalo mnie kolano. Poszedlem do lekarza dal przepisal mi glukozamine bralem przez 2 miechy i nie za wiele mi to pomoglo :X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz brać, za duzo ci nie pomaga. Skup sie głównie na rozgrzewce i rozciąganiu przed wysiłkiem. Rozmasowuj kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
dudek a co pomoze najlepiej na stzrelajace kolana ? Po np 5 minutach biegu zaczyna mnie bolec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co wyzej napisałem, jak to nie pomoże, to do lekarza.

Ty a to strzelanie jest bolesne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
bierz caly czas profilaktycznie dzialanie i tak mozna odczuc dopiero pod dlugim okresie stosowania paru miesiecy ja juz biore ponad pol roku i przestalem nazekac na bol kolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
wlasnie nie jak robie przysiady czy cos to nie boli, ale jak biegne dluzej to juz boli, ogolnie przy krotszych zgieciach boli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"boczki" i dolne partie brzucha

Następny temat

Thermal Pro - mogę legal przez granice?

WHEY premium