SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukoza + kretka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9677
Cześć!!!Czy mogo połączyc kretke z glukozą??Czy efekty będą poruwnywalne??Czy może dodać jeszcze taurynke??Diete mam i ćwicze już ponad rok tylko miałem na wakacjach przerwe czy moge już zacząć cykl???

...po stokroć mocniejszy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zaczynaj
dobre połaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9677
czylimoge juz zacząć???i oczywiście ja chce mase:D(tak dla przypomnienia)

...po stokroć mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
kapec1 najpierw proponuje 1-2 tyg. rozruchu jeżeli nie ćwiczyłes jescze po wakacjach i wtedy walnij cykl na sile/mase i do tego kretke z glukozą

Glukoza/tauryna - to sa podstawowe produkty przy stosowaniu kreatyny w celu podniesienia skutecznosci działania kreatyny poprzez zwiększenie poziomu insulimy

Glukoza + creatyna bedzie jak najbardziej optymalnym rozwiązaniem

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9677
Dobra dobra!!Ja juz od wrzesnia ćwicze na pełnej parze!!Tylko własnie nie wiedziałem cy można połączyć kretke z glukozą i czy tauryna nie zwiększy efektów w masie!!:D

...po stokroć mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
turyna jest antykatabolikiem oraz dobrym transporterem kreatyny!

bierz 2 kapsy do każdej porcji kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9677
A moglibyście napisać mi dawkowanie wszystkiego ????bo pasuje juz zacząć!!hehe

...po stokroć mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
30min przed treningiem 5g kreatyny i 2 tabs tauryny
do razu po treningu 5g kreatyny i 30g glukozy
w dni bez treningu 5g kreatyny+2tabs tauryny na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9677
A jest jakas różnica że w dni treningowe wezme kretke rano na czczo czy przed treningiem????przy założeniu że chce zdobyćie przedewszystkim mase:D

...po stokroć mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
oba sposoby są dobre
bierz tak jak ci wygodniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej na czczo niz przed treningiem - organizm jest wtedy bardziej podatny na szybsze wydzielanie insuliny przez co kreatyne bedzie wchlaniana szybciej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bral ktos ultimate burners ?

Następny temat

Isopreme czy Whey Supreme Ultimate Nutrition - które lepsze?

WHEY premium