SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukosamine olimp?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
witam wszystkich mam takie pytanko dotyczące produktu firmy olimp glukozamine. kupiłem ją dla swojego taty ze wzgledu na to ze go boła stawy. czy nie ma przciwskazan do stosowania przy podwyszszonym cukrze i przeroście gruczołu krokowego.?? prosze o szybkie odp??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Na opakowaniu Glukozaminy Plus - zawierającej poza glukozaminą również chondroitynę pisze "W przypadku cukrzycy, ciąży, karmienia i schorzeń prostaty stosowanie preparatu należy skonsultowa z lekarzem" podobnie też na opak Arthroblocku
nie wiem czy ten komentarz jest specjalnie ze wzgl dodatku chondroityny?MSM i odnosi się tylko do niej (na opak zwykłej glukozaminy nie ma tego komentarza ale też etykiety do zwykłej glukozaminy były wprowadzane i zatwierdzane wcześniej), czy to tylko wymóg legistlacyjny ale warto mino wszystko pogadać o tym z lekarzem

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Danone za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Danone za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854

ANIMAL

...
Napisał(a)
Usunięty przez Danone za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Usunięty przez Danone za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Do moderatorów i nietylko

Ten topic jest najlepszym przykładem sytuacji która często zdarza się na forum:
Sprawa jest już wyjaśniona(w tym przypadku przez Byka)i wszystko zostało powiedziane,a kolejne osoby nie dopisują nic nowego tyklo ptwierdzają zdanie poprzednika.
Zastanawiałem się czy ma sens pisanie takich potwierdzeń?
Z jednej strony po co zaśmiecać topic! I tak nic nowego się niewnosi!
Z drugiej strony dana osoba kierowała pytanie chyba do wszyskich i chce poznać zdanie wszyskich, a że jest takie samo no to co innego napisać jak potwierdzenie poprzednika
Ja byłem za ta pierwszą stoną w tej sprawie i specjalnie napisałem swoje potwierdzenie zdania poprzednika półżartem Mam nadzieję że nikt się o to nie obraził, choć moje zdanie rzeczywiście było takie samo jak poprzednika
Czekałem na waszą reakcję, by poznać wasz stosunek do tej sprawy.
Kasując te posty daliście wyraźnie zrozumieć że nie ma sensu wtryniać się w topic jak niema się nic nowego do powiedzenia!!!

Dziękuję jeszcze raz za skasowanie tych postów i ukazanie jak postępować w takiej sytuacji. Teraz już wiemy - NIE Zaśmiecać!

Z poważniem
TOBY

Ten post w sumie też jest śmieciem(jest niezgodny z tematem topica) dlatego po przeczytaniu proszę moderatorów o jego usunięcie.

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabe rezultaty :((((

Następny temat

Przeterminowane CARBO

WHEY premium