SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gkabulski/ blog/ masa do 90kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87552

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
no wlasnie musisz pamietac o tym zeby wolno opuscic a dynamicznie wypchnąc
zatrzymanie ok wypchniecie ok ale za szybkie opuszczanie IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
remik664, dzięki za komentarz co do techniki. Na następnym treningu zrobię jeszcze wolniej.

Wczoraj na siłowni był u mnie chłopak niecałe 10 lat, który waży 25kg. W martwym ciągu wziął 35kg a podciąga się na drążku po 5 razy. Wyciskał na barki gryf 6kg :D


Właśnie siedze na praktykach. Fajnie czuję bicepsy i plecy. Szczególnie czworoboczne grzbietu. Najszersze trochę mniej. Jest git. Nie mogę się doczekać jutrzejszego treningu barków i sprawdzić, czy bark nadal boli, ale jest chyba lepiej.

Dobra, zabieram się dalej do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2268
Każdy od czegoś zaczynał... he he

Poprawiłeś już swój max w WL???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
szajbus, jeszcze nie, ale jakoś 10 albo 17 listopada szykuję się na bicie rekordu. Będę podchodził pod 110kg pewnie. 105 chyba jest już teraz w moim zasięgu. Przez te kilka tygodni zamierzam poprawić siłę tricepsów bo jest słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
technika wyciskania ****owa, poczytaj trochę o mostkowaniu, ściąganiu łopatek i ogólnie o wyciskaniu

moja rada to zacznij mostkować, ściągać łopatki, opuszczać sztange bardziej na żebra/brzuch, możesz też spróbować wężej prowadzić łokcie

z obecną techniką raczej za dużo nie wyciśniesz

mi tam do całkiem niedawna wyciskanie szło kiepsko, ale kiedy poprostu w miare nauczyłem się wyciskać, robie postępy ciągle, wynik mam puki co raczej przeciętny, ale za parę lal, kiedy w raz z ciężarem coraz lepiej opanuje technikę to może coś tam wycisnę wkońcu

jeden klucz do postępów to znalezienie jak najkorzystniejszej techniki w której jesteśmy w stanie dźwigać największe ciężary, a drugi klucz to oczywiście metoda treningowa


pozdr.

Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2008-10-23 21:39:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Kolega JArot dokładnie wytłumaczył w czym tkwi sukces w wyciskaniu.

Nic tylko zastosować w treningu i wynik pójdzie do przodu.

Pozdro

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Jarot, mostek robię. Dziś jak wrócę z praktyk to zrobię zdjęcie i zobaczysz jak on wygląda, ale wiem, że nie jest idealny.

W przyszłości zamierzam wystartować w otwockich zawodach w WL. Jeszcze lepsza technika mostkowania na pewno mi się przyda.

W poniedziałek mam zrobić normalny trening, czy zejść trochę z ciężarów na koszt techniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
siema juz dawno mmnie tu nie było no wreszczie cosik tam jesz

ile za to białko dales??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
posłuchaj sobie:
http://domipudzianowska.wrzuta.pl/audio/ehZ98Xa5e1/lewa3wa-max_gajner_2005

hehe xD

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Dzień 84 - nietreningowy [23.10.2008]
Jak zawsze na rano na praktyki. Przed południem skończyłem segregatory i wziąłem się za bardziej twórczą pracę. Przez cały dzień dużo przerw w pracy. Zjadłem cyca na 2 porcje. Po praktykach poszliśmy do blue city a potem do złotych tarasów. Chciałem sobie kupić longsleeva w housie, ale za mały był i mi się opinał strasznie – ledwo założyłem. O 18:15 już byłem w Otwocku i o 19 w domu. Położyłem się o 10 już spać bo zmęczony.

Dieta :
6:30. 100g płatków owsianych + 450ml mleka + 25g białka.
Na praktykach 100g ryżu + ok. 400g cyca, 4 kanapki
19:20 zupa jakaś.
Białko na noc, jeszcze coś jadłem, ale nie pamiętam.


Zmieniony przez - gkabulski w dniu 2008-10-24 17:07:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła

Następny temat

Wystający mostek

WHEY premium