SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gkabulski/ blog/ masa do 90kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87570

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Dzień 39 - nietreningowy [08.09.2008]
Pojechałem na 10 do kościoła do otwocka na mszę ze sztandarem. Stałem 2h, ale chociaz byłem po 12 w domu. Wieczorem zaczęły się bóle nóg.

Dieta :
Nie pamiętam dokładnie, ale: rano kanapka, potem jak pojechałem do otwocka 3 kanapki a potem to nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Dzień 40 - nietreningowy [09.09.2008]
Pojechaliśmy z klasą do warszawy na giełdę papierów wartościowych. Puścili nam jakiś film, przeszliśmy się po tej giełdzie i do otwocka, tam godzinę czekałem na autobus i od razu do domu. Cały dzień kulałem a pod wieczór nie mogłem chodzić i bóle przeszły na bicepsy, barki, przedramiona i ogólnie na całe ciało. Przed snem temperatura ponad 38*C a w nocy obudziłem się i miałem 39,7*C.
Dieta :
Rano jakas kanapka była a w warszawie 4 kanapki miałem i do KFC na longera zaszedłem. W domu gołąbki a potem na kolację ryż z cyckiem marynowanym w przyprawie po węgiersku z KAMIS. Bardzo smaczne. Studensky mi polecił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Lekarz mi dziś powiedział, że mam jakąś infekcję wirusową i stąd wysoka gorączka i bóle mięśni. Na pewno nie idę do szkoły w tym tygodniu i do roboty w sobotę. Zaraz dzwonię do kierownika powiedzieć, że nie przyjdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Dzień 41 - nietreningowy [10.09.2008]
Rano po 8 pojechałem do lekarza, przepisał mi jakieś leki. Potem obejrzałem kilka odcinków drużyny a i ogólnie dużo przy kompie siedziałem. Cały dzień przy kompie. O 5 przyjechali koledzy na siłownię a ja nie mogłem ćwiczyć. Wieczorem bóle były mniejsze i temperatura niska.
Dieta :
ryż + cyc
zupa ogórkowa
zupa ogórkowa
pizza rigga :D
wieczorem kanapka

jak widać mało jem. niech no k*rwa wyzdrowieję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
Troche słabe wyniki siłowe jak na tą wagę (o ile nie ściemniasz ?) Wszystko jeszcze przed Tobą. Masuj ile tylko możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Wyciskasz na klatę 10kg więcej i na barki 15kg więcej i mówisz, że wyniki słabe Wagę mamy podobną.
Moim priorytetem nie jest siła. Dotychczas przez ostatnie 3 miesiące ćwiczyłem siłę klatki aby dobić do 100kg. Teraz dalej będę masował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
z tym wolnym to przynajmniej sobie troche odpoczniesz
kuruj sie
zdrowia

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-09-11 17:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
fajny film nagrałeś
i fajne masz kalbe tylko zamasuj bardziej je

moc jest bogiem koks nalogiem kobiety zabawą a siła podstawą[!!]


NIE DAWAC MI SOGÓW[!!]

mój blog:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Dzień 42 - nietreningowy [11.09.2008]
Wstałem jakoś przed 7, ale strasznie ciężko było się podnieść z łóżka. Zajęło mi to z 10 minut, ale jakoś poszło. Pierwszy dzień zażywania antybiotyku. 3 tabletki kosztowały 28zł. Pod wieczór bóle były mniejsze. Cały dzień przy komputerze, itd.
Dieta :
Nie ważne, mało wszystkiego.

Zmieniony przez - gkabulski w dniu 2008-09-13 13:31:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła

Następny temat

Wystający mostek

WHEY premium