SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gino - przykra sprawa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
Siema!
więc tak, kumpel miał gino, takie lajtowe że nie było widać, ale gadał że czuje coś pod sutami i miał objawy swędzenia. wyszło mu to pół roku po ostatnim cyklu. i zabardzo sie nie przejmował, chodził z tym tez z pół roku, może mniej i zaczął cykl na omce.i na początku pomniejszyło sie, i po tygodniu znowu mu wyszło. omke kuje 250mh e3d, już 7-8 strzałów wziął. i co polecicie, nolve ma wziąć? jak tak to kiedy? po cyklu? w czasie? jedna paczka starczy? i jak do tego clomid brać. dodam że po tamtym cyklu nie robił odbloku

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
niech da 40 mg nolvy do ustąpienia objawów a potem niech ciągnie 20 mg do końca cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Panowie tak z ciekawosci zapytam czy 10mg nolvy przez caly cykl ( sklonnosci do gino ) obnizy przyrosty masy na cyklu saa ? Czy nolva brana w takiej dawce przez dluzszy okres czasu szkodzi ? np pol roku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
zależy od dawek teścia
jest to lek stosowany praktycznie przez dłuższy czas
lecz skutki uboczne u mężczyzn nie są do końca zbadane
przeczytaj
https://www.sfd.pl/Nolva_i_rak_!_-t354727.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jak mialby wygladac ten cykl. ja wale 10mg nolvy do cyklu prop + npp i nie hamuje przyrostów, jedynie mniej wody ciagnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Jedni mówią, że zmniejszy, inni, że nie.

Nie ma sensu pół roku tego ciągnąć. Po co Ci to? Jak masz problem to pod skalpel, jeżeli nie zeszło Ci normalnie. Chyba, że bombka półroczna to może i jest w tym jakiś sens .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
czyli z 10 paczek będzie potrzebne, a da sie to jakoś z apteki wyciągnąć. nolve albo tamoxifen? bo 5 kart do plusa za 30 tabsów 20mg to drogo. a te objawy dość szybko miną? czy kilka miesięcy trzeba to łykać? aha i jak potem odblok? też na odbloku brać czy tylko do końca cyklu?

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Objawy powinny ustąpić po tygodniu/dwóch, a na odbloku bierze się z reguły 10/20mg ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
a po co Ci 10 paczek?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
zależy od dawek teścia
Chcialem uderzyc 250mg w pon i czwartek ( sam test tylko )

No wlasnie bombka pol roczna cos ala chudzina chcialem uderzyc :D
Panowie tak jakos wyszlo smiesznie no ale roznie w zyciu bywa ze na 90% nie mam gino haha a tak zem sral w gacie.
Jak naciskam na suty oba to nic nie czuje , jak macam to cos czuje ale to nie sa grudki ( wydaje mi sie ze miesien ) mam to po obu stronach a jak mi sie gino pojawilo to tylko z prawej strony wiec wniosek jeden ze mi zeszlo. Te 10% nie pewnosci to to ze prawy sutek jakis taki inny ale wydaje mi sie ze dlatego poniewaz jest wiecej tluszczu na nim i pozatym mniej miesa na klacie mam po prawej stronie.
Tak ze mozna powiedziec ze nie mam gino ale mam sklonnosci chce walnac cykl i sie zabezpieczyc dawka 10mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
biorąc 40mg to paczka starczy na 15 dni, zakładając że objawy ustąpią. i do końca cyklu 20 ma brać. czyli paczka starczy na miesiąc. a cykl ma zamiar ciągnąć jeszcze 90 dni. czyli 4/5 paczek potrzebuje. chyba że zakończy cykl wcześniej

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen

Następny temat

HCG i woda iniekcyjna

WHEY premium