SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gino !!!!! pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2136
jestem w drugim tyg test 50mg e2d i mietek 15mg ed i wyje***** mi gino a problem jest taki ze mój dil wyjechał i nie mam jak wziąść nolvy , ale mam pod ręką clomid i zamiarzam go uzyc do czasu ppochytania nolvy , czy ktoś może mi powiedzieć ile i jak mam jesć tego clomidu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32271
od kiedy clomid zapobiega przed gino?

zakochałem się w dziewczynie-metanabol ma na imie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
wybierz sie do lekarza rodzinnego powiedz o co chodzi, i Ci moze przepisze tamoxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353
nie ma dila...zostaje lekarz...trzeba zabezpieczyc sie za wczasu...bo pozniej panika

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2136
jak to clomid nie ma dziłania anty estro poczytajcie sobie o nim , niech wypowie sie ktoś kto sie zna np. E-lite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2136
wogule po co sie wypowiadacie jak nie macie zielonego pojęcia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Rownie dobrze moge ci zadac pytanie poco sie nas o to pytasz skoro sam dobrze o tym wiesz....

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2136
nie pytam sie czy to antyestrogen czy nie tylko w jakiej dawce go zapodać , wiem ze tamox ma lepsze działanie w tym wypadku niz clom ale co zrobisz , a jesli jesteście przekonani ze clom nie ma zadnego działania na to to uzyjcie wyszukiwarki a nie spam robicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32271
znajomy mial podobny problem do twojego z ta tylko róznica ze wbijał deca 300mg/tydzien i prolongatum 200mg/e5d i gino wyskoczyło pod koniec 3 tygodnia
zaczał szamac nolve i było ok tyle ze jakis czas po odstawieniu problem wrócił i nie miał nolvy wiec wcinał clomid zamiast niej i ch..a pomógł!Twoje i jego dawki nie sa duże a jednak clomid mu nie pomógł,ja na Twoim miejscu nie siedziałbym w domu tylko szukał tej nolvy


ps.El_Gaweł

zakochałem się w dziewczynie-metanabol ma na imie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2136
yoogey a może twojemu kumplowi wyskoczyło gino progesteronowe ? w takim wypadku ani nolva ani clom nie pomoże.btw co mi szkodzi zapodać clom do czasu załatwienia nolvy , chodzi mi tylko o to jaką dawke zapodać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
nie pamietam kto ale ktos kiedys mial podobny problem
jakies expert doradzil mu chyba na ten czas clom ale nie pamietam dawek

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastrzyk- co robic jak jest krew w próbówce

Następny temat

animal stack2

WHEY premium