SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie odnosnie ginekomasti i nolvadexu. Jestem po trzecim shooocie susty i w 12 dniu szczypaly mnie sutki. Tylko w tym jednym dniu i trwalo to niecala godzine. Od tamtej pory nie mialem zadnych objawow. Nie sa tez ani powiekszone ani nie bola przy dotyku czy nacisku. pytanie czy powinienem zaczac brac nolve??? dodam ze mam za soba juz cykle z propem i deca i gino nie pojawila sie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
mnie juz od lat swedza szczypia suty i nigdy niebrałem zadnej nolvy itp. i nigdy niemiałem gino

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3413
niedawająć nowego tematu mom nastepujące pytanie:

Jak zwalczyć gino...? mom gino odkąd pamietam tylko;/ czyli jakieś 3lata juz z mysląze stutki stwardną wkoncu:P a one ni***a;] :P co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
i akurat sobie przypomniales po 3latach??

po czym ci to gino wyszło??

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3413
nie zawsze mnie wkużały moje sutki są takie dziwne:( ale co miałem z tym zrobić waliło mnie to i teraz też mnie to wali:) widze ze jest temat to sie dopisze poco robić masa takigo typu tematów:)

Nic niebrałem:) tzn nitrobolon II raczej niepowoduje tego... no moze mozliwe do zjedłem 700g;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
po masowaniu kolegi po kroczu.


przez z ginomenem!

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to zaryzykowales :d Szczypaly Cie po tesciach czy tak same z siebie??? Ja mam nolve ale nie chce jej brac jesli to nie jest konieczne. moze ktos jeszcze mial tak jak ja a mimo tego mu nie wyskoczyla???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A`yo ludziska no nie wierze ze nikt nie zna odpowoedzi na mee mytanie.niech wypowie sie ktos kto zna sie na temacie lub mial geeeenooooo!? powinienem wrzucac nolve czy sobie odpuscic???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeeest ???!!!

Następny temat

Testosteron prolongatum

WHEY premium