SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
Nabawilem sie gino podczas cykli SAA
po lewej stronie piersi pod sutkiem mam guzka wielkosci 2cm
moje pytanie czy jest mozlisoc ze ten guzek sie powiekszy
jezeli znowy wejde na cykl?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Gregor84
jedz tamoxa 20mg dziennie powinno ustapic jak nie to lipa


Po co mu doradzasz takie głupoty? Wiesz że to gino od estrogenu? Tamox akurat w przypadku gino to jedno wielkie g**** i sobie można to wsadzić gdzieś....

maruda_wroclaw

Nabawilem sie gino podczas cykli SAA
po lewej stronie piersi pod sutkiem mam guzka wielkosci 2cm
moje pytanie czy jest mozlisoc ze ten guzek sie powiekszy
jezeli znowy wejde na cykl?


Zależy jak bardzo to gino jest ,, czułe " u mnie było bardzo, drobne skoki hormonów, podanie śmiesznej ilości testa już mi na nie oddziałowywało bardzo ;) Jednemu się będzie ciągle powiększać innemu nie, ja na początku też miałem mały groszek, potem to było z 5cm x 5cm

Jak od niedawna to masz to idź na badania jak najszybciej, na estro i prolaktyne. Jak któryś hormon wyebany ponad normę to ogarnij sobie leki w przypadki estrogenu nie żadne tamoxy tylko porządny IA, Femka/Arimidex/Aromasin/ATD, w przypadku prolaktyny polecam Dostinex lub Bromo.

yo5
zmniejszysz jedynie operacyjnie


Jeśli gino nie przeszło w stan utrwalony ( zwłukniały ), to za przeproszeniem gadasz głupoty ;)

irift
2 centy to ładnie, mi po ostatnim cyklu z DAA ^_^ zrobił się wielkości groszka ale to przez prl teraz jestem na cyklu enan+deka i jest jaki był ale leci 350 mg b6 ed i bromo pod ręka.


Skoro Ci się zrobił od prolaktyny to nie rozumiem czemu nie jesz tego bromo jak masz aby się tego pozbyć? chyba że czekasz na to aby gruczoł przeszedł w stan zwłukniały ( jeśli nie przeszło w stan utrwalony ) bo jeśli przeszło to jedyne co Ci pomoże aby się tego pozbyć to skalpel ;)

Dejvid90
a sie zastanawiam jakie objawy powiekszania sie w razie czego są.. bo jak gino sie zaczyna to swedza sutki przestanie swedzenie i grudka rosnie.. i juz wtedy nie swedzi, czy ona bedzie rosnac czy zacznie sie od swedzenia i wracie czego tamox da sie zarzucic


Raz swędzi, raz boli ten gózek jak go naciśniesz lekko, raz nic nie swędzi a się powiększa, czasami nic nie boli, nic nie swędzi a się powoli powiększa ;) Tak że różnie to bywa;)

maruda_wroclaw
tamox wrzucalem i nic nie pomogło, z dnia na dzien nie zobaczysz dopiero po tygodniu sam zdasz sobie sprewe z tego ze z wielkosci groszka powiekszyło sie do wielkosci fasolki.


Bo tamox w sprawach gino to jest dziadostwo, najlepsze rozwiązanie to ładować od razu Femkę i się nie pyerdolić tamoxami.

maruda_wroclaw
ja sie zastanawiam do jakich rozmiarow to moze urosnac, bo jezeli zostanie na takim etapie fasolki i nawet jak znowu wjedizesz na cykl i sie nie powiekszy to poł lipy, bo jakos da sie z tym zyc, gorzej jak sie powiekszy i zaczniesz to juz dostrzegac gołym okiem a nie tak jak teraz tylko wyczuwac palcem..............


Sprawa indywidualna, jednemu zrobią się ogromne kobiece cycki drugiemu się to nie będzie powiększać wgl ;)

Dejvid90
tylko idz do takiego endro ktory ma pojecie o gino.. bo jak ja poszedlem to zrobila usg i odeslala do onkologa myslala ze to rak.. a onkolog powiedzial ze to gino przez hormony i za kilkanascie miesiecy przjdzie bo jestem mlody puki co troszke sie zmiejszylo i stoi chyba w miejscu bo w ciagu 2 miesiecy nie zauwazylem roznicy

Zmieniony przez - Dejvid90 w dniu 2013-06-06 20:21:58


Chyba większość lekarzy tak mówi, jesteś młody, wszystko spoko, nie ma się co przejmować, samo zejdzie A potem ludzie szukają lekarzy aby wycinać, to czy zejdzie, tego Ci nikt nie zagwarantuje... Może zejść, może zostać Ci już i nie zejść..


Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2013-06-06 23:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
pewnie tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
no to lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
skalpel się o Ciebie pytał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
zmniejszysz jedynie operacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9856
2 centy to ładnie, mi po ostatnim cyklu z DAA ^_^ zrobił się wielkości groszka ale to przez prl teraz jestem na cyklu enan+deka i jest jaki był ale leci 350 mg b6 ed i bromo pod ręka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
a sie zastanawiam jakie objawy powiekszania sie w razie czego są.. bo jak gino sie zaczyna to swedza sutki przestanie swedzenie i grudka rosnie.. i juz wtedy nie swedzi, czy ona bedzie rosnac czy zacznie sie od swedzenia i wracie czego tamox da sie zarzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
tamox wrzucalem i nic nie pomogło, z dnia na dzien nie zobaczysz dopiero po tygodniu sam zdasz sobie sprewe z tego ze z wielkosci groszka powiekszyło sie do wielkosci fasolki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
tamox wrzucalem i nic nie pomogło, z dnia na dzien nie zobaczysz dopiero po tygodniu sam zdasz sobie sprewe z tego ze z wielkosci groszka powiekszyło sie do wielkosci fasolki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78
ja sie zastanawiam do jakich rozmiarow to moze urosnac, bo jezeli zostanie na takim etapie fasolki i nawet jak znowu wjedizesz na cykl i sie nie powiekszy to poł lipy, bo jakos da sie z tym zyc, gorzej jak sie powiekszy i zaczniesz to juz dostrzegac gołym okiem a nie tak jak teraz tylko wyczuwac palcem..............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 540
jedz tamoxa 20mg dziennie powinno ustapic jak nie to lipa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GH Kigtropin wyniki badań !WAŁEK!

Następny temat

Butyrolakton ???

WHEY premium