SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer or creatine?? HELP:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
Myśle nad gainerem Gain Fast 3100 piecio kilowy tylko tak nie mam diety chodze do sql i poprostu ciezko z nia mi utrzymać itd wiec jej nie mam ale wiadomo staram sie jesc o danych porach i dobrze wiec mniej wiecej pewne podpunkty diety spełaniam heh xD no ale czy to nie ebdzie zmarnowana kasa na gainera zależy mi na wadze . Wiec myslalem nad Animal pump + jakies BCAA z dymatize w kapsach . Co wybrać ? może ktoś da mi lepszą oferte nad która bym sie zastanowił . Staż ok.20 miesięcy 178cm 65kg wycisk 80 wcześniej suple to z PVL i mass xxl byl bcaa mono nitro cm3 troche tego było :). Dzieki za pomoc :)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): braki

Wiek: 18

Waga: 65

Wzrost: 178

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : podstawowe

Uprawiane inne sporty: koszykowka

stosowane wcześniej spalacze : never niepotrzebne mi to ;p

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: animal punp, bcaa , creatine mono , cm3 (360), glutamina

ilość dni wolnych od kreatyny: 25

przewidziane finanse na cykl: 220

uwagi i sugestie: -----

Staż treningowy: 2 lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
powtórzę się już któryś raz z kolei ,
nie musisz mieć żadnej idealnej diety,trzymaj tylko odpowiednie proporcje węgle/białko/tłuszcz
zjadaj 5,6 posiłków dziennie w razie braków uzupełniasz gainerem
sam gainer nic Ci nie da,tylko marnowanie kasy
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
ok... no to co masz na myśli nie sam gainer wystarczy mi mono do tego xD ? a co myślisz o tym cyklu na krecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402340
Tak jak flex napisał...Wy(czytaj mlodzi adepci tego sportu) za duża wagę przykładacie do supli...w tak młodym wieku powinniście skupić się na diecie.To,plus odpowiedni trening i regeneracja powinno przynosić dobre rezultaty:)

Zmieniony przez - wincol w dniu 2008-12-26 19:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
jeżeli będziesz stosował się do moich wcześniejszych wskazówek
to możesz dodać mono

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2008-12-26 19:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7732
gainer to fajna rzecz ale musisz miec najpierw pojecie o odzywianiu,diecie itp.

Zmieniony przez - asgardBAN w dniu 2008-12-26 19:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
yy mam staz ok 2 lat wiec cos tam wiem :) tak mi sie wydaje heh ;p dobra dzieki chlopY :D spadam na siłke możecie skasowac temacik ;* hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
sok oczywiscie dla was;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m-stak a stak??

Następny temat

koksy

WHEY premium