SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer czy białko - co wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5507
Witam, mam 19 lat, ok 182 cm, 74kg, moj staz na silowni to prawie rok (z mala przerwa). Chcialbym nabrac troche czystej masy miesniowej i w tym celu planuje sobie kupic jakas odzywke od wrzesnia. Glownie chodzi mi o zwiekszenie masy ramion, bo tam mam male braki, ulozylem tez plan treningowy z priorytetem na rece. Dodatkowo 3 razy w tygodniu wykonuje trening aerobowy(biegam przez jakies 45min). Z odzywianiem u mnie ok, od niedawna zaczalem jesc 4-5 posilkow dziennie, co jakies 2-3 godziny. Dosc trudno nabrac mi masy miesniowej ale za to nie mam zbyt duzych problemow ze zlapaniem fata na brzuchu. Dodam moze ze od prawie 2 miesiecy biore BCAA. I zastanawiam sie co wyszlo by mi na lepsze: kupic gainera czy bialko(i jesli bialko to jakie: WPC czy WPI?). Po kreatyne nie chce narazie siegac, co doradzacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba nie masz dobrze ułożonej diety
poczytaj troche, ułóż z kolegami z SFD
a potem wybierz w zależności od tego co bardziej potrzebujesz - białko czy węglowodany do uzupełnienia diety
z BCAA na razie daj spokój - zainwestuj w żarcie i odżywki

Zmieniony przez - trance4eve w dniu 2007-07-30 16:20:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5507
BCAA kupilem ze wzgledu na szybsza regeneracje i zeby skonczyc z zakwasami. I musze powiedziec ze pomoglo, bo zakwasow nie mam juz prawie wcale, nawet po bardzo intensywnym treningu wystepuje tylko lekkie zmeczenie. Wiec czemu mam z tym skonczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo jak wachasz sie czy kupic bialko czy w-w to po co wydales kase na 'zbedne' bcaa zamaist kupic dobre bialko i gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5507
Za BCAA zaplacilem nieco ponad 100zl i watpie ze kupilbym za to dobre bialko i gainera. A kupilem je jak juz mowilem na szybsza regeneracje i zebym nie mial zakwasow. Odnosnie diety moze i masz racje, bo nie jest ona jakas konkretna, sprobuje ja troche ulepszyc i zrobic jak mowisz, ze suplementami uzupelnie to czego bedzie w niej brakowalo, dzieki

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono + storm + shock

Następny temat

porcja BCAA rozpuszczone w wodzie

WHEY premium