SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 2 vitaklmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 633
przeczytaj dokladnie kolego zanim dasz jakąkolwiek odpowiedz! moj komentarz jednoznacznie stwierdza ze gainer 2 vitalmaxa jest do dupy.

Spiesz się powoli...lepiej 3 razy stracić niż raz się wp******ić!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Natomiast mój jednoznacznie stwierdza, że Twoja dieta była do dupy..
Nie dziwota, że nic nie przytyłeś skoro miałeś rozwolnienie.. Skoro ma się rozwolnienie to coś jest nie tak a większość produktów odżywczych ne jest przyswajana..
Mogła to spowodować np. zbyt duża ilośc biaka albo nie tolerowanie jakiegoś składnika przez przewód pokarmowy..
Rozwolnienie było znakiem, że trzeba coś pozmieniać..
Gainer 2 Vitalmaxa jest bardzo dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla szczupłych osób..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
ile gramow ma łyzka stołowa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 633
kolego zjadlem w zyciu sporo gaimerow i niewiele jest takich na polskim rynku o ktorych nie moglbym sie wypowiedziec. powtarzam ze wedlug mnie ten gainer jest do bani.
Diete mialem odpowiednia taka jak przy innych suplementach tego typu (masa) i tylko podczas stosowania vitalmax gainer 2 mialem sranie jak z armaty i zadnych efektow!
peace

Spiesz się powoli...lepiej 3 razy stracić niż raz się wp******ić!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
nie ma suplementu idealnego, który na wszystkich dobrze by działał, nawet kreatyna na wszystkich nie działa w takim samym stopniu, niektórzy po monohydracie kreatyny nie przybędzie 1g wody :)
Każdy organizm jest inny, więc inaczej reaguje na suplementy, suplementu uniwersalnego działającego na każdego nie ma.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
Ile ma łyżka stołowa nie mam pojęcia ja mam jakąś miarke 5g z jakiejś sytarej odżywki chyba peptydu glutaminy trec -a... gainera 2 jem chwile i jak na razie nie mam częstych posiedzeń ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
W gainerze powinna (chyba?) być miarka.. POszukaj może być gdzieś głęboko schowana.. Jesli nie to łyzka może mieć ok. 10-12 gram..

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
chyba nie ma bo jestem już w połowie a miałem tez kiedyś kilówke i nie było miarki... wiosłóje 5 gramówką ;) myśle że mniej więcej suplementy mają taką samą wage ...chyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy po kreatynie?

Następny temat

co wybrac ?

WHEY premium