SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 1 10kg

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 969
Witam!
Planuje zakup tej wlasnie odzywki jednak jestem ciekaw jak wyglada sprawa ze samakami poniewaz gdzies wyczytlem ze opakowanie 10kg sklada sie z 4 workow po 2,5kg o roznych smakach.
i teraz pytanie:
Czy te smaki mozna sobie wybrac i np wziac 4 truskawkowe czy poprostu opakowanie 10kg sklada ze z 4 opakowan kazdy w innym smaku bez mozliwosci wyboru ?? jesli tak to jakie sa to smaki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
odpowiem za Sona, jeśli pozwolisz. A więc nie wybierasz sobie smaków tylko są różne mieszanki (przynajmniej tak było niedawno jeszcze ) składające się z różnych smaków (chociaż czasami się coś powtórzy - ja miałem bodajże 2 wanilie + kokos + biała czekolada). Można jednak wybrać tylko 1 smak (np. 10 kg truskawki), ale poczekaj na wypowiedź Sonbatego.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
dawidm dobrze napisał, ale musisz napisać w uwagach że chcesz wiadro z róznymi smakami inaczej dostaniesz wiadro 10kg z jednym smakiem

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 969
ok a jesli wiadro bedzie tylko z jednym smakiem to czy bedzie to w 4 opakowaniach po 2,5kg czy wszystko w jednym ??
Pytam poniewaz chcemy wziac z kumplem na 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 554 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9763
podajcie linka do tego gajnerka.

Stavros

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Wszystko będzie w jednym wiadrze, nie będzie pakowane w foliach jeśli 1 smak będziesz brał

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
Tez wlasnie zamierzam kupic tego gaiera i wyslalem emaila z zapytaniem o smaki do atleta. Odpowiedziano mi ze moge dostac 4 rozne smaki badz 1 samk.
Ale teraz zastanow sie dobrze czy nie lepiej wziasc 4 rozne poniewaz jak ci sie jeden w polowie przeje to dupa zbita nie bedziesz mogl go do ust wlozyc, a niewiadomo jak ci podejdzie dlatego ja biore 4 rozne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Mieszanki 4 smaków to ostatnio najczęściej: wanilia, banan, czekolada, truskawka.
Ale jeśli komuś nie jest to wszystko jedno to lepiej przed zamówieniem spytać co jest aktualnie na stanie.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyjeles Son?

Następny temat

Gain bolic

WHEY premium