SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gain fast

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
mam tego gainera i tam jest napisane ze 5 miarek (ok 229 g)to jest jedna porcja i jest w niej ok 100 ww 37 bialka... Pisze zeby to zalac 2szklankami wody i wypic... Tylko czy to nie jest za duzo? Wczoraj wlasnie tyle wsypalem i zalalem pelny shaker woda i sie nie rozpuscilo do konca na dnie zostal proszek i wszedzie plywaly 'gluty' czy to sie tak ch.. rozpuszcza czy cos nie tak robie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8087
Tak.Ale to co wyróżnia Gain Fasta od innych gainerów są to te wszystkie dodatki zawarte w nim!Jak chcesz zwiększyć białko to mieszaj go z mlekiem albo dokup jakąś odżywke białkową najlepiej o smaku naturalnym jak np ostrowia i wymieszaj ją z Gain Fastem.Ale biorąc samego Gain Fasta też powinieneś być bardzo zadowolony z wyników!(Nawet ciekawa mogła by być kombinacja Gain Fast pinacolada + Ostrowia? Budulec i Anabolizer i jeszcze dodać kreatyny i mogło by być naprawde ciekawie jeśli chodzi o przyrost masy!)

Doctor Y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
szejkerem to potraktuj, albo mimikserem

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
no shakerem wlasnie robie... i ni*****a nie da sie tego 'rozbic'

aha i jeszcze taka prosba moze mi ktos wkleic albo dac linka gdzie znajdzie dokladnie wartosci odzywcze tego gainera ?

Zmieniony przez - mapety w dniu 2005-10-07 17:27:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Bierz tyle ile Ci brakuje w diecie a nie jak pisze na opakowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
no no tylko teraz slabo z dieta dlatego chce brac cala dawke ale cos albo zle jest tam napisane albo ja mam za maly shaker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wez to rozbij co najmniej na dwie porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5342
Hehe, ja sypie 1.5miarki do mleka i swietnie sie rozpuszcza, smak pycha. I tak jak koledzy wyzej napisali, nie syp ile tam jest napisane ale tyle zeby zaspokajalo Twoje potrzeby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
a poda mi ktos wartosci odzywcze w tym gainerku na 100 g? Albo chociaz jakis link gdzie mozna przeczytac ile jest w tych 5 miarkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8087
5 miarek gain fasta zmieszane z wodą.
Wartość energetyczna 842kcal
w tym tłuszcz 27kcl
Tłuszcz 3g
tł nasycone 1g
Węglowodany 171g!!!!
cukry proste 72g!!!!
Białko 35g
Nie patrz na takie dawkowanie!Max porcja jaką bym ci doradził to 2 lub 3 miarki 2 lub 3 razy dzienie!Przy dawkowaniu 5 miarek w nie krótkim czasie(oile żołądek nie będzie
się sprzeciwiał) powinieneś zamienić się w piękny okaz tucznika!!!!

Doctor Y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
no tez dlatego cos mi sie nie zgadzalo bo mi sie nie miescila taka ilosc w shakerze Tylko po co pisza takie dawkowanie jak jest ono nie skuteczne? Moze zamiast diety wystarczy jesc normalnie i zapodawac takie dawki jakie sa na etykiecie i sie ma to samo co na diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 694
ja sypalem do sheikera 3 miarki 3 razy dziannie i czulem sie ok.Raz wsypalem 5 miarek w mniejszy sheiker pelny wody i mialem ten sam problem co ty.Proszek nie do konca sie rozpuscil.Gai fast jest dobry ale trohe drogi

hi mam 29 lat i kocham ten zelazny sport.Waga 85 kg,wzrost180cm.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + jaka tauryna ??

Następny temat

kreatyna+tauryna+serwatka+???

WHEY premium