SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

free kasa na start?

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10766

...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Pippo z działu Bukmacherzy, Promocje, Bonusy. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 309
Witam mam pytanie czy aktualnie są jakieś internetowe zakłady bukmacherskie które dają jakąkolwiek kase na start z góry dziekuje za odpowiedz=)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1929 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30754
za free w tych czasach to mozna dostac w******* jedynie

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7462
Zgadzam sie z ZKS15 ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 309
no ale nie ma żadnego internetowego ktory daje aby 2zł na start? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 615 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4727
Nie ma, czasem można dostać posiadając już konto - jakieś promocyjne drobne

https://janusz.bet legalne forum bukmacherskie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 185
a nie slyszeliscie o tobecie? www.tobet.com, niezly buk a daje 5zl na start za free. wystarczy przy rejestracji wpisac kod promocyjny "stamiajnaswoich":) ciekawostka- mozna tam obstawiac nawet 3 lige polska, minimalna wplata to 1zl a wyplata od 30 zl. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1374 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9255
vanMaist powiedz mi jak sie zarejestrowałem i postawiłem jeden zakład za 1zl. to co ta złotowke mi odjęli z tych 5 zł co dostałem na start ?? Czy mam wpłacić coś na konto żeby dostać te 5zl. ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 185
Ja nic nie wpłacalem, gram od początku za te 5zł, postawiłem je 3 razy po kursie wiekszym niż 1,50 i aktualnie zleciłem wypłate wygranych ponad 50zł, zobaczymy czy wypłacą:) a w Twoim wypadku powinni odjąć od tych 5 zł które dali Ci na start:) zresztą powinienes widziec ile masz aktualnie na koncie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
Polecam tego bukmachera jak i ową promocję. Na start 5PLN - od razu jest na koncie, a i z wypłatą nie ma absolutnie żadnych problemów. Po dwóch dniach od zlecenia prawie dwie stówki na koncie miałem szybko i przyjemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10675 Napisanych postów 44893 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
szkoda tylko że kod promocyjny już nie działa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a co to?

Następny temat

Moje typy na weekend ;)