SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fotki do oceny 18 lat staz 2 lata opis tre

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Chłopaki zluzujcie poślady.Miałem na mysli to,że intensywne 9 serii,potrafi zgasić światełko każdemu,kto potrafi wycisnąć z ćwiczeń maksimum,a nie po to,żeby kogoś ośmieszyć.Dla przykładu dzisiaj robiłem martwy ciąg 200kg/8powt.I jak tu zrobić 16 serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
ja czasem zrobie 12 serii ale na maksa do******lam i zakwas a wczoraj zrobilem 20 serii i nie mam zakwasu

zalezy z jaką intesywnościa cwiczysz jak krotkie przerwy itd

z reszta co ja Ci BL bede mowił dobrze sie znasz na tym trzeba umiec znalesc dobry bodziec

a tak apropo BL Czy Ty moze na wakacje byles w Sopocie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
pompki rob na poreczach i bedzie dobrze

zgadza się, zayebiste ćwiczenie na trica, żadne ćwiczenie tak go nie katuje, do tego francuzkie i wyciag i jest pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
trzeba umiec znalesc dobry bodziec
To bardzo istotne zdanie.Jeśli zaskakujesz mięśnie zróżnicowaną ich pracą i wysiłkiem,to muszą się przystosować i w ten sposób rosną.Nie ma nic złego w okresowym robieniu większej ilości serii,ale przy dłuższym stosowaniu,grozi to przetrenowaniem.
OT:Nie byłem.W tym roku,spędziłem 10 spokojnych,wakacyjnych dni na wsi

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-12-06 13:48:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
Dokładnie czasem mam chęc zrobienie wiekszej ilosc serii i czuje ze plecy sa dobrze spompowane

ps. czasem warto sobie zrobic tydzien przerwy o potem miesnie inaczej sie czuje naprawde bomba

sorry za spam nie robmy autori smietnika

Zmieniony przez - Turysta16 w dniu 2007-12-06 14:26:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2691
MoGreene. Jestemkowalem swojego losui nie bede robowal nasladowac innych albo kopiowac ich planow...Bo to nic nie da kazdy ma inna genetyke no a zeli sadzicie ze moje rady sa dupne toich nie czytajcie i tyle POzdro...:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2691
BodyLine..Ale mi wlasnie chodzilo o to zeby tez sprubowal na jakis okres czasunoi GZ wyniku 200kgmartwy no tylkopogratulowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
całkiem, całkiem to wszystko wygląda :D tylko nogi jak zapałki-pracuj nad nimi, a wszystko będzie OK, pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
całkiem niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36046
nieno bez przesady ze jak zapalki!! lydka 40 calkiem niezle

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

od maja;>

Następny temat

Fotki Do Oceny...

WHEY premium