SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

flor medico - puchnięcie, gorączka, ból

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6388
Witam,

Bije 3 strzał flor medico testosteron enanthate. Co się dzieje na drugi dzień? Ból w nodze, prawie umożliwiający chodzenie, obrzęk, gorączka 37-38 stopni, dreszcze, ból głowy, objawy grypopochodne - utrzymuje się przez 2 dni. Potem zdrowie mi się poprawia, aż do następnego strzała.

Towar chyba dobry jeśli chodzi o moc, jednak mocno niesterylny. Mam tego zakupione na 14 tygodnii, mogę to brać bez obaw o zdrowie? tzw. czy organizm się przyzwyczai do tego syfu czy będę chory 14 tygodnii?

d4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6388
Mniejsza z tym tematem.

Ja ból jakoś wytrzymam, ważne żeby klepało. Pytanie czy to może mi zaszkodzić na zdrowiu czy organizm zacznie to tolerować i gorączka nie będzie później występować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24242
3-4 tyg i organizm powinien sie przyzwyczaic,tez mialem takie jazdy i wszystko ustapilo lacznie z bolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
również po flor medico? co oni tam ładują do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24242
nie po flor ale rowniez punderze,duze stezenie na ml i dlatego tak organizm reaguje,na kazdego w inny sposob ale ja mialem podobne objawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Drugi problem, przy drugim shocie trafiłem chyba w żyłe. W ch** krwi, zrobił się siniak dość duży. Groźne to? Zakażenie czy nic poważnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3782
Ja p******e jak wy te strzaly walicie pany!

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
k***a wcześniej w ch** strzałów i drugi raz dopiero w żyłe porządnie przyj**ałem, raz w nerw. Z tym że teraz ten siniak mnie niepokoi, ale chyba nic poważnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 246 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2298
jakby to byl rotex to by ci napisali ze to niesterylne, gówno i ze nastepca vasta ale jak to flor to zle zrobiles inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 506
Nic poważnego... krwiak zniknie po kilku dniach. gorzej ja wpuściłeś olej w żyłe... ale czuł byś skutki uboczne już po 5-10min.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA

Następny temat

naprolac

Masa