SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

faza negatywna

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2506
Witam.
Mam juz rozpisane cwiczenia i ciezary.

Teraz jeszcze dwa pytanka.

-Czy faze negatywna mozna czyms zastapic ? Np: moj max z 5 + dodatkowy ciezar? (wiem ze bede w stanie zrobic wiecej po cyklu).

-i mysle czy 4 na tydzien nie trenowac bo po 2 tyg przerwie zawsze mam zapasy sily :)
-pytanie odnosnie 2x na cwiczenie. jesli np: na klate prosta dam rade zrobic jedna serie 15 ale bede chial zrobic jeszcze jedna serie a uda mi sie tylko 10 to co? mam zrezygnowac z drugiej seri czy moze byc minimalnie mniejsza ilosc seri ?
Co wychodzi lepiej w praktyce?

Zmieniony przez - Gulises w dniu 2004-10-26 18:33:07

Niepatrz na to co zrobiłes, tylko na to co mozesz zrobic .....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4559 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42829
"-Czy faze negatywna mozna czyms zastapic ? Np: moj max z 5 + dodatkowy ciezar? (wiem ze bede w stanie zrobic wiecej po cyklu)."
-- tak, mozesz zastapic negatywy 5 max, a jak ci siła mocno podskoczy to mozesz dołozyc obciazenie. Na kazdym treningu z tym samym ciezarem, nie ma progresji

"-i mysle czy 4 na tydzien nie trenowac bo po 2 tyg przerwie zawsze mam zapasy sily :)"
-- mozna trenowac 4 razy na tydzien- tzn ciagle co drugi dzien, ale raz ze to moze doprowadzic do przetrenowania, dwa na troche to komplikuj rozkład treningów dlatego mysle ze na poczatek wystarczy 3 razy na tydzien

"-pytanie odnosnie 2x na cwiczenie. jesli np: na klate prosta dam rade zrobic jedna serie 15 ale bede chial zrobic jeszcze jedna serie a uda mi sie tylko 10 to co? mam zrezygnowac z drugiej seri czy moze byc minimalnie mniejsza ilosc seri ?
Co wychodzi lepiej w praktyce?"
-- jak dasz rade robic jedna serie to rób jedna serie, jezeli wychodzi ci ze masz na klate robic dwie seriie, a miałbyc problemy z druga to mozesz zrobci albo dłuższa przerwe pomiedzy seriami, albo druga serie rozbic na 10+5

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2506
no to dalej niewiem co zrobic.
Maxy ustalałem tylko dla jednej seri... i WYDAJE mi sie ze to bedzie mało

...ale...

po 3 dni ustalania maxów moze juz stwierdzic na sobie ze tric i klata bardzo miło na to zareagowały . najgorzej bic ;) wiec moze na 1 raz daj jednak 1 serie .

Niepatrz na to co zrobiłes, tylko na to co mozesz zrobic .....

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST a regeneracja ?

Następny temat