SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fat burner + therma pro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
CZesc.
Mam pytanie czy fat burner to to samo co therma pro a moze dwie rozne rzevczy i czym sie one wlasciwie roznia. Mam tez pytanie jakiej firmy polecacie te dwa produkty. I jeszcze jedno czy mozna je stosowac razem. Oczywiscie jak te dwie nazwy to nie to samo.. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Therma pro jest fatburnerem :)
Ale sa fatburnery z efedryna i bezefedrynowe - moze o to ci chodzilo ?
Therma jest szkodliwa, pozatym jak jestes zbyt mlody nie bierz :) ( nie widze wieku bo q! forum cos sie pieprzy ! ) :(
Fatburnery trec, olimp, hitec, tight itp... - bezefedrynowe
z efedryna masz thermala, therme prolab ( ciezko dostac :( ), efedrynka hcl, miracle i wiele wiele innych :)
Oczywiscie to ci bez diety i aerobow nic nie da :(

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
jak mowi Zyz...to zupelnie odmienne srodki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Oczywiście że można je łączyć --> poczytaj https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=108828&x 

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
ok dzieki
a teraz bardziej cos szczegoloego. Waze okolo 78/79 przy wzroscie 174 to troszke za duzo. Od pazdziernika chodze na silownie wczesniej 3 a teraz 4 razy w tygodniu. I wyglad ktory mi pozostal juz mi odpowiada ale jeszcze mam zamiar zredukowac brzuszek (88 cm to chyba duzo) wiec:
poniedzialek wtorek czwartek piatek SILOWNIA
poniedzialek, sroda, piatek, sobota i chyba niedziela BIEGANIE cos okolo 40 minut
KAZDEGO dnia brzuszki
poniedzialek, sroda, sobota BASEN 1,5h
DIETA wedlug kalkulatora w exelu z portalu potrzebuuje około 2400 kcal. WIec troszke ja zmienilem i doszedlem do 2100 kcal (weglowodany zredukowalem i dodalem troszke wiecej bialka około 150 gram)
Zastanawiam sie nad kupnem jakiegos termogenika ale czy przy takim treningu jestem w stanie zrzucic brzuszek i jakies 5 kilo powiedzmy do kwietnia czyli 2 miesiace.
Zastanawiam sie takze nad kupnem BCAA (podobno dobrze ochrania miesnie) i Therma Pro (podobno dobrze spala tłuszcz) i wrzucic to do jednego pieca. Czy to ma sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
do redukcji..niewiele..wiec srodki tego typu zbedne....
zbyt malo regeneracji...aeroby mozesz robic po treningu silowym...
bialka..mozna by jeszcze dodac...chociaz jezeli mocno obciales ww...to powinno byc ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
jak wyżej

Treningi na siłowni przez 4 dni po kolei to murowane przetrenowanie

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
Grafik cztery dni po kolei chyba nie? Silownia napisałem ze w poniedzialek wtorek w srode przerwa, a nastepnie czwartek piatek? wiec to jest zle. Kazda grupe bede cwiczyl wiec dwa razy w tygodniu przykladowo
poniedzialek czwartek: klatka + triceps + barki
wtorek piatek: plecy+ biceps+ nogi
W kazdym 3 cwiczonka po 3 serie. Ale w tygodniu zawsze różne:) Tak wiec co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Jak dla mnie to wszystko jest mocno intensywnie - ale jeśli nie będziesz miał objawów typu napady senności w ciągu dnia albo zniechęcenie do treningu to ćwicz tak jak napisałeś

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
w treningu typu plecy+ biceps na biceps wystarczą 2 ćwiczenia

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC i WPI czym sie różni?

Następny temat

pobudzenie

WHEY premium