SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

farmadon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1447
co myslicie o produktach ze wschodu, czy prawda jest ze zamiast propa w ampulkach zdarza sie prolo czy to tylko plota, idzie to jakos poznac? czy sa produkowane w nagannych warunkach slyszalem ze nawet w masarni rozlewaja do ampulek? co ze stanazololem z farmadonu ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1447
a co do Lyka to towar w ampulkach jest ok ale ziomki cos sapia ze stezenie chyba nie to bo w porownaniu do greckiej slabiej kopie ale czego chciec za ta cene. szkoda ze ktos nie sprawdzi w laboratorium tych undergroundow i nie poda sprawdzonego stezenia moznaby jakis ranking wtedy zrobic he, a moze to jakies placebo niska cena to mniej rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy bym nie kupil propa ruskiego bo to shit i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1447
no ale co prownywales na sobie czy tatus mowil? a moze ciotka brala i jej brocha spuchla? wiecej informacji chce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niczego ruskiego bym nie wziol...ch** wie co tma jest wlewane i gdzie to wogole wlewaja. Nie masz zadnej pewnosci Z tego co wiem to we wszystko ruskie wlewaja to samo i tylo etykietki sie zmieniaja W jednym miesiacu wszedzie jest prop w innym wszedzie jets mieszanka propa z prolongatum itd zawsze jest cos co dziala i nawet dosc dobrze ale nigdy nie wiadomo co dokladnie


P.S.Kiedys bylem w Rosji to tma nawet jedzenie w restauracji brudnymi lapami nakladaja i nic dobrze nei myja tlyko splukuja itp wiec do do koksu mam jeszcze gorsze obawy No ale to tlyko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1447
a co ze stanazololem byle czego nie wleja bo widac golym okiem ? bral ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Farmadon nie robi stanazololu wiec jezeli o nim myslales to jest jakas wy***a ktorą niewiadomo kto i gdzie robi.Ale lduzie to brali i dziala.Wybor nalezy do ciebie :D

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rosja = nie wiadomo gdzie i kto to robi A nawet mozesz dostac takie rzeczy ktore te firma nie produkuje wiec jaka opinie moze miec takie cos ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
tomaszeq nie jedz tak na ruski stuff bo bys sie zdziwil ile towaru z Rosji jest u nas na rynku.
prop 5 % jest ok, przynajmniej ja sie nie spotkalem z walem
10 % zdazaja sie walki, ale zadko.
co do lania zamiast propa testenatu to szczerze watpie w to, po ch.uja lac do tanszego propa o mniejszym stezeniu, mieszanke enana i propa o wiekszym stezeniu.
legalnie farmadon robi tylko wszystko w sopelkach, reszta to underground.
ludzie ogolnie chwala ich towar, poza tym jak mozna jechac na farmadon a chwalic juroxa jak to jedno i to samo.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malody no ja poprosty bym nie bral nic Ruskiego i tyle...takie jest moje zdanie i juz Jak ktos chce prosze bradzo...ja nie zabraniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po drugie ja nie chwale tego ani tego

Po trzecie chwalilem Ip a teraz LL jest dla mnie super co do towaru i ceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mlody toz farmadon nie robi stanazololu wiec jak on mzoe byc na rynku ?? Hmm...widocznie ktos cos tu niedobrego robi i nie ma sie 100% pewnosci

Ok juz sie nei wypowiadam vbo zaraz jeszcze zje.abny zostane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silabolin - co do niego?

Następny temat

Czeska Meta ... Hmmm ??

WHEY premium