SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

farbka do gi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
nie znalazłem nigdzi etego - może się przyda
mam białe kimono i góre niebieskie, chciałem zafarbowac spodnie na niebiesko - jak to zrobić żeby kolor był w miarę intensywny (tzn. niebieski, nie jakieś plamy tylko ), oczywiście nie musi być idealnie ten sam odcień. Jeśłi ktoś z was wie jak to uprać ( w jakiej tmep, skąd wiziać taką farbę) to dzięki.

-I want you to hit me as hard as you can..-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Biorąc pod uwagę charakter tego sportu(spodnie są mokre na dupie po każdym treningu, cały czas pracują, ocierają się), takie domowe barwienie nie będzie trwałe(będziesz sobie plamił nogi na niebiesko i brudził ludziom szmaty - tym co mają białe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
kurva, ile razy ja mam prosić, zeby nie mylić kimona z gi???
następnym razem chyba wywalę topic

co do farbowania - to jak wyżej. i po co ci to? ja mam niebieską szmatę i rezerwowe białe spodnie. sa tacy, co mają na odwrót. normalna sprawa.
przejmujesz się.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-10-28 21:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
hmm..nie do końca się tym przejmuje - próbuję zrobić instruktora u trenera "starej daty", wiesz..jest baaardzo konserwatywny, dla niego niebieskie gi to już odchył, a takie "w kratke" to już wogule..wiesz..
ale dzięki za odp.

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
instruktora judo można zrobić chyba tylko u Niedomagały. czyżby to on...?
ja ćwiczyłem u trenera, który moją niebieską szmatę tolerował, ale gdy raz przyszedłem "w kratkę" zrobił minę taką, że już więcej nie próbowałem...

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-10-29 16:42:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
niee, uprawnienia trenenrskie które pozwalają na egzaminowanie i przyznawanie stopnia instruktora posiada nie tylko Pan Niedomagała - to nie u niego robię, ale do trego trenera nie poszedłbym ubrany w kratkę:Dsam wiesz jak niektórzy na to reagują;)

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Sajra moze pozycz od kogos biala bluze?

fakt troche niehigieniczne ale wypierzesz no i lepiej niz kolowac od kogos spodnie

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ostrzeżenie przed badziewiem
nie kupujcie judog z firmy Wojownik http://sklep.wojownik.com.pl/product_info.php?products_id=242
straszny szajs. nie dość że cieniutka szmatka, to brudzi wszystko dokoła na czerwono.
to był paskudny widok: ktoś ma białę wdzianko, a po pokulaniu się z takim białe jest różowe
to taka mała dygresja.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-11-15 21:41:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca, a treningi?

Następny temat

Grappling w koncepcji JKD

WHEY premium