SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fajny pączuś potrzebuje pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
witam, potrzebuję pomocy w ułożeniu dietki... dodam, że trenowałam kiedyśi potem zaprzestałam, przytyło mi się jakieś 10 kilo (wiadomo, baba=pociąg do słodyczy w stresie), chciałabym tak 10 kilo mniej do lipca, mam sporą motywację, trening mi ułożyli w siłowni, tylko ta dietka... wymyśliłam sobie tak: na czczo 2szt Therm line Olimp,2szt HMB Hi Tec, Błonnik Herbalife 2 szt śniadanko 2 kromki chlebka Wasa z sezamem, 2 jajka gotowane,2 plastry szynki szwardzwaldzkiej, zielona herbata jako zamiennik musli z mlekiem 0.5 %+5 migdałów 2 śniadanko koktajl białkowy Herbalife ( taki już zakupiłam, drogi był, więc zużyję do końca) obiadek pół główki sałaty z łyżką oliwy z pestek winogron, pół ogórka lub pomior lub szklanka brokułów, ryba z grilla lub pierś kurczaka z grilla /zamiennie 4 posiłek Activia( mam 12 szt muszę zjeść, nie wyrzucę), 5 migdałów 5 posiłek serek wiejski 3% ,rzodkiewki kolacja koktajl białkowy Herbalife do tego przed obiadem 2 szt błonnika i 2 szt Therm Line Olimp ( już kupiłam, na razie za póżno na zmianę) przed kolacją błonnik, przed snem 2szt HMB proszę o poradę w kwestii dietki, suplementację zalecili mi na siłce, jak nie da efektów za miesiąc, poproszę o poradę. Bardzo proszę o pomóc, z góry wszystkim dziękuję

Płeć: Kobieta

Wiek: 26

Waga: 68

Wzrost: 166

Obwód klatki: 106

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: ponad 80...

Obwód uda: dużo za duże...

Obwód łydki: masakra...

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 33%

Aktywność w ciągu dnia: uczelnia, ale już licencjat, więc za dużo zadań nie mam, ogólnie bardzo średnia...

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: zamierzam 5x aeroby na czczo, 3x w tyg trening siłowy ogólnorozwojowy, po treningu 30 min aerobów

Odżywianie: słodycze, tłuszcze,węgle, dużo za dużo...

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: świetny, no może poza kolankami, za dużo biegania kiedyś

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3x w tyg trening siłowy ogólnorozwojowy, aeroby 5-7 razy

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: l-karnityna, hmb, różne spalacze, za mało miejsca, by o nich wszystkich napisać

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: jasne

Stosowane wcześniej diety: wszystkie możliwe....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Madu24 napisałam jeszcze jeden post pt. "przeczytałam...ułożyłam...proszę pięknie o poradę, mogłabyś tam sprawdzić tą dietkę??? z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
a może tak byś się dowiedziała ile kcal/dziennie potrzebujesz? I rozłożyła makroskładniki odpowiednio? I potem napisała do tego dietę, ale tak, zeby dało się to czytać?

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
wyliczyłam, że potrzebuję 1615 kcal dziennie, niestety nie umiem tego rozpisać ile białka, węgli i tłuszczy jest w moim jadłospisie, gdybyś miała jakiś link do tych obliczeń to będę bardzo wdzięczna.
sniadanie

2 kromki chleba Wasa z sezamem
2 jaja gotowane
2 plastry szynki parmeńskiej
zielona herbata

lub
miseczka musli z mlekiem 2 %,
jabłko


2 posiłek koktajl białkowy, kiwi

obiad
pół główki sałaty, 2 łyżki oliwy z pestek winogron
ogórek lub pomidor lub brokuły
ryba lub pierś drobiowa z grilla
zielona herbata

4 posiłek
activia/ pisałam już że muszę zjeść do końca/ + 10 migdałów

5 posiłek
serek wiejski light z rzodkiewkami

6 posiłek
koktajl białkowy


do tego błonnik przed śniadaniem, obiadem i kolacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna_-_nowe_spojrzenie...-t231127.html

i jak biblię...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
no i jeszcze thermo speeda z olimpa przed śniadankiem i obiadkiem, plus Hmb przed śniadaniem, treningiem, po treningu i przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
pomóżcie proszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
HMB too nie wiem po co Ci.... ale ja się na tym nie znam. Co do TS to rozumiem, ze 2x dziennie, tak?

pomóżcie proszę...
to znaczy co? dostałaś linki...

Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-04-25 14:54:52

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
coś mi się popsuło i nie mogę odczytać reszty odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
wielkie dzięki Madu za odp. jednak mi wyszło 2069, trochę duże to zapotrzebowanie....
HMB mi zalecili na siłce, thermo speed 2x dziennie po 2 tablety,
czytam i czytam o tych dietach i jeszcze bardziej mi się w głowie pokręciło od tego wszystkiego, gdybyś mogła zerknąć w plan dietki raz jeszcze to byłabym bardzo wdzięczna za sugestie...
Dziękuję!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
i znowu mi coś siadło...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka + cwiczonka na redukcje - "Pomozecie ??" :)

Następny temat

dieta na mase...

WHEY premium