SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

everr // dziennik - masa, zdrowie, zycie... - foty strona 4

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak robisz wspiecia ze sztangielkami?

hrh %)

sztangielki trzymasz normalnie, czy sa zarzucone na barki? robisz na podwyzszeniu?

tez teraz zaczne robic ze sztangielkami, tylko nie wiem, jak robic %) niektorzy robia z zarzuconymi na barki sztangielkami, inni normalni trzymaja.. hm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Kuro - miesnie ? gdzue Ty miesnie widzisz ? sie ****a na siebie patrzec w lustrze nie moge a szczegolnie brzuch... jaki miesien ? co robiles ?

Emil - normalnie trzymam po obu stronach ud, skoro wspiecia to nie wiem jaki sens zarzucac hantle na klate

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja tam nie wiem, nie znam sie, dlatego wolalem spytac, zwlaszcza, ze duzo ludzi tak robi dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Najszerszy Cie poszerza. Fajnie urosl. Biceps sie fajny zrobil. Szczegolnie glowa. No i klata. Tzn. nie ma rewelacji, ale porowanaj ze zdjeciam z pierwszej strony ("kosciotrup na rzezbie" he,he,he).

Robilem hang snatch. Czyli zarzut z ud nad glowe. I musialem sie szarpnac. Kontrola kciuka jest oslabiona teraz. Czuje bol znaczy sie. Kiepska sprawa w sumie. Tydzien minal i w jakos sie nie poprawilo.

W srode jade do naszego kochanego kraju. Hurra!!!! I bedzie orka ze wszyskimi kumplami, znajomymi i przyjaciolmi - "-Nie. Nie pije.". he, he, he.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Niedziela 19 sierpnia // Dzien B: n=5 // 4 serie rozgrz, n=5 // 6 sierpnia poprzedni


wyciskanie sztangi w staniu od czola w gore) - n
Dzisiejszy- rozgrz: 37.5kg, 42.5kg, 47.5kg, 52.5kg // Główna: 57.5kg
Poprzedni- rozgrz: 35.0kg, 40.0kg, 45.0kg, 50.0kg // Główna: 55.0kg

high pull z ziemi do połowy brzucha (ciezary jak w wycisku na barki) - n
Dzisiejszy- rozgrz: 37.5kg, 42.5kg, 47.5kg, 52.5kg // Główna: 57.5kg
Poprzedni- rozgrz: 35.0kg, 40.0kg, 45.0kg, 50.0kg // Główna: 55.0kg

wycisk płasko, chwyt na szerokosc barkow - n
Dzisiejszy- rozgrz: 70kg, 75kg, 80kg, 85kg // Główna: 90kg
Poprzedni- rozgrz: 65kg, 70kg, 75kg, 80kg // Główna: 85kg

wyciag gorny podchwytem wąsko do twarzy - n
Dzisiejszy- rozgrz: 68kg, 73kg, 78kg, 83kg // Główna: 88kg
Poprzedni- rozgrz: 63kg, 68kg, 73kg, 78kg // Główna: 83kg

wspięcia na palce jedna noga -
Dzisiejszy- Główna: prawa 30 powt, lewa 30 powt
Poprzedni- Główna: prawa 28 powt, lewa 25 powt

uginanie nadgarstkow ze sztanga - 2n
Dzisiejszy- rozgrz: 55kg, 60kg, 65kg, 70kg // Główna: 80kg
Poprzedni- rozgrz: 50kg, 55kg, 60kg, 65kg // Główna: 75kg

brzuch - poprzeczny i skos


trening trwał 55 minut. przerwy robilem srednie. cwiczylem srednio intensywnie


PODSUMOWANIE:

bary i higl pull nawet ok o dziwo. ost seria wycisku masakra ciezko. reszta dobrze. dziwne jedno ze pod koniec treningu zawsze mi sie lepiej cwiczy, nie jestem tak zmeczony jak na poczatku. hmm nastepny trening zrobie w kolejnosci odwrotnej, od cwiczen na mniejsze partie do wielostawowych, ciekawe jak bedzie


Kuro - ale dla mnie teraz wygladam gorzej niz kiedys. widze tylko duzy brzuch, mala klate i reszte słaba. bigoreksja czy co ? kontrola kciuka ? nie mozesz poruszac czy oslabiony chwyt ? moze jakies masci chlodzace skombinuj, lód ewentualnie.

kochanego kraju ? jakbym mogl to bnym pie.rdyknał ze 4 atomówki na cała Polske moze wtedy by sie tu normalnie zrobilo

a ja pije juz, nawet dzisiaj i to przed chwila, bo mam urodziny. wypiłem mono z iontem, estera ooo i nawet prolo bx waniliwe. ale zaszalalem hrr

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-08-19 17:23:14

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Wszystkiego naj ! Ciut spóźnione wprawdzie.
Obyś miał problemy z kupnem koszulki i jeansów na siebie

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
:*

no za 10 lat to bede mial problem ale z brzuchem bo reszta opewnie dalej bedzie marna

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma to, jak optymizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Wszystkiego najlepszego!!! Zeby oprocz pajakow pojawily sie inne kobiety, zeby zniknela depresja, odeszla i nie wrocila, no i 4- ech dych w bicu.

Bigoreksja? Nom. Na zdjeciach brzuch widac niewyraznie, ale tragedii nie ma. Troche sie mizasz, albo za czesto ogladasz sie w lustrze. Zreszta sylwetka masywan nie jest, ale postep jest i nie pier...ol.

Zaczniesz KK w dobrej sekcji to Ci i brzuch poleci.

Co do mojej kontuzji - uzywam takiego chwytu jaki sie stosuje w MC. tzn. chodzi o zacisniecie kciuka. I mniej wiecej w takiej pozycji wystepuje tez bol. Nie sadze by chlodzenie cos pomoglo. Intuicyjnie to bym stawial na rozgrzanie. Mija juz 10 dni, a bol jest na takim samym poziomie. W poniedzialek lekarz, wiec sie go popytam.

Nasz kraj ukochany - jak ogladam wiadomosci to pod 4 atomowakim jak najbardziej sie podpisuje. Ale generalne skojarzenia to rodzina, przyjaciele, miejsca, zarcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Everr żyjesz, czy Cię Twoja kobieta uśmierciła ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K R Z Y W Y / coś z niczego... /początkujący...

Następny temat

ZUPEŁNIE NOWY Początek treningu

WHEY premium