SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

etgar / blog / prosta historia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233
po kolejnych urodzinach spojrzałem w lustro, potem na dzieci, i rumieniec oblał moją pijacką twarz, mam 192cm, ważę 96, tych urodzin było już trochę ponad 30, dostaję zadyszki jak wbiegam na czwarte piętro i - nie mam odwagi sprawdzić - pewnie nie zrobię 20 pompek; gapiłem się w to lustro i przypomniałem sobie, że kiedyś byłem kozak; i przypomniałem sobie też o sfd i trafiłem na ten dział, i pomyślałem, że mój wstyd i być może Wasz śmiech mnie zmobilizuje, więc jestem i zamierzam bywać tu częściej i pokazać sobie, a może i Wam, że znowu mogę być kozak, a nie baba (nie obrażając pań) (...)

* zdaję sobie sprawę, iż ów blog będzie odbiegał formą od regulaminu, ale chcę go systematycznie prowadzić, uzupełniać o spostrzeżenia, zdjęcia i osiągnąć cel, mimo wszystko decyzji adminów pozostawiam czy mnie usuną czy pozwolą rzeźbić na oczach użytkowników forum
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233
...albo z tego lekarza byl taki specjalista

właśnie dlatego wolę wierzyć w niedoskonałości swojego słuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a nie baba (nie obrażając pań)
No to niech pan pokazuje, tylko konkretniej, forma nie gra roli, ale jakis plan trzeba miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Co w Twoim mniemaniu oznacza stwierdzenie kozak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233
biorąc pod uwagę mój stan zacznę powoli, acz - dla mnie - boleśnie. nie będzie liczenia kalorii i precyzyjnej diety, na razie. zacznę od zmian podstawowych, takich jak "10 wskazówek żywieniowych" opisanych przez qazara. zwolnie z alkoholem, kawami, zarwanymi nocami, tłuszczem zbieranym z patelni i paczkami boczku (...) i zacznę się ruszać, najpierw wg "proteo-system", jak ów system zwał tak zwał, ale doszedłem do wniosku, że dla mnie na początek to dobre rozwiązanie, pozwalające odżyć zmasakrowanemu organizmowi, potem pomyślę jak wcielić w życie posty z "alternatywnej drogi" (...)

(zaraz zdjęcia, potem rozpiska ćwiczeń.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233
"Co w Twoim mniemaniu oznacza stwierdzenie kozak??"

Kozak w tym wypadku był ewidentnym skrótem myślowym. Bardziej chodzi mi o NIEBYCIE-JUŻ-WRAKIEM. Zaraz wrzucę zdjęcia i wtedy zgodzisz się - być może - ze mną, że każda zmiana pozwoli mi poczuć radość, dumę. Wszystko w cudzysłowie, ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No to dajesz.

Daj pare słó o sobie. Wiek, staż, doświadcznia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233


no to daję. i to nie jest zdjęcie z joemonster.org ;/

(ta plama to zasłonięta dziara)

lat 33. doświadczenie... hmm, przyjmijmy, że zerowe, wsiądę jeszcze na rower, żeby ciach-ciach zrobić 70km (acz 5km bieg powoduje ogólne nieszczęście na mojej twarzy), ale 3 dni temu spróbowałem się podciągnąć i czerwony z zażenowania z prostych rąk dojechałem raz do góry ;-(

no nic, postanowiłem powoli, powoli wrócić na jakąś tam prostą, zmienić przede wszystkim nawyki, zmienić sposób żarcia, zacząć się ogólnorozwojowo ruszać itd... zobaczymy czy wytrzymam tu z Wami jakiś dłuższy czas i co to zmieni...

na początek, żeby było prosto, ruszyłem wg zasad proteo-system, mniejsza o system i nazwe, ruszam sie!

1.rozgrzewa 2.rozciągańsko 3.pompki na krzesłach 4. triceps na krzesłach 5. podciąganie 6. przysiady na jednej nodze 7. łydy 8. brzuch 9. rozciągańsko

to taki ogólny zarys,

z żarciem będzie gorzej, choć przez trzy dni nie wypiłem jeszcze alkoholu (a słowo, że to sukces), ograniczyłem się do kawy dziennie (rozpuszczalna, smietanka, łyzka cukru), wypiłem sporo wody i zielonej herbaty, na śniadania tnę na razie jogurt naturalny z płatkami owsianymi i jagodami, na obiad pierś z kury z warzywami lub polędwiczki wieprzowe z warzywami w śmietanie, a dziś pangę z warzywami w sosie koperkowym, i na kolację tuńczyka z białkami jaj i/lub serem białym. wiem, że daleko z tym do ideału, ale... no nic, powoli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No do idelau jeszcze brakuje 2 posilkow Musisz czesciej jest, i chociaz staraj sie tego chudego zrodla bilaka zjadac tez wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233
wiem, potrzebuję chwili czasu, żeby umiejętnie wpleść te dwa posiłki więcej, na razie wyrzuciłem - a przy najmniej mam taką nadzieję - syf z menu. ok, białka będzie więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No, to dawaj, bo do zrobienia troche jest !
Sam rok temu, mialem mocne postanowienie poprawy, bo przez 1.5 roku przed tym to uprawialem sporty typu: biegi od lodowki do kanapy, po kolejnego browarka itd. Czasem, to bylo w formie interwalowej w zaleznosci od ilosci wypitych piw.
Dobilem do 'setki' w wadze, a tu przyszedl czas na przeprowadzke, wiec okazalo sie, ze nie jestem w stanie z jednym krzeslem dojsc do 2 pietra. Fajnie co ?
Dzieciaki mi karnet na silownie wykupily na urodziny i sie zaczelo...
Dzis waze 20 kg mniej i znow robie rzeczy, ktore jeszcze 2 latat temu unzalbym za niemozliwe (ok 9-10 godz roznych treningow tygodniowo, ale juz nie biegi od kanapy do lodowy itd... )
powodzenia,
P.S niedlugo zaczynam dziennik, wiec zagladaj i do mnie !

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-08-27 18:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Nie odpowiedziałes na moje pytanie.
ale niewazne.

Zdjęcia - nie jest żle 5msc i będzie dobrze.

Systeematycznosci i wytrwałosci
Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciaganie - obciazenie

Następny temat

nowy plan

WHEY premium