SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

endomorfik - prosze o rade

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
Witam.

Na wstępie od razu dziękuje za każdą odpowiedz. Podziwiam was ludzie za to że odpisujecie każdemu. Duży szacun ;) problem tkwi w tym, że chce zgubic oponke przez dłuzszy czas to mi się to nie udaje. Jestem endomorfikiem zgapłem sie po tym że mam szerokie biodra i wcięcie na brzuchu. Przez jakies 1,5 msc cwiczyłem codziennie brzuszki i trenowałem na klate barki i bicebs. Nie było to za wiele bo razem to wynosiło ok 20 min czasu. Jadłem w tym czasie "normalnie" czyli nie oszczedzałem sie z jedzeniem zbytnio tzn jadlem słodycze, frytki itp. Brałem w tym czasie hmb a później kreatyne (wiem że zrobiłem błąd bo stanowczo za wczesno). Nic w tym okresie nie straciłem na wadze a jeżeli już coś to niewiele. Teraz ponad 1msc jem bardzo mało tzn. na początku jadłem 2 posiłki dziennie (w tym na śniadanie połówke kanapki i normalny obiad bez zupy) teraz natomiast jem 3 posiłki (słabe śniadanie najczesciej pół kanapki, w szkole nie jem nic, w domu obiad najczęsciej smażoną rybe i na kolacje również cos zawierającego białko np jajka, ryby itp). Słodyczy oczywiście zero, zarówno jak i tłuszczy bardzo niewiele, węglowodany również unikam, owoce i warzywa jem między czasie ale też z umiarem. Ćwicze 6 weidera już 10 dzień, siłowo ćwicze 5 razy w tygodniu po ok 1,5h dość intensywnie. Moim glównym celem jest zlikwidowanie oponki na brzuchu i ogólna strata wagi. Mam 182 cm wzrostu, 15lat, przed treningami ważyłem 78kg, teraz nie wiem ile waże ale straciłem troche kg w pasie ale ta nieszczęsna oponka jak była tak jest dalej. Dodatkowo mam zatłuszczoną klatke z której tłuszczu tez pozbyc sie nie moge. Patrzyłem inne wypowiedzi na forach o odżywianiu ale uważam że układanie diety to nie dla mnie, wolałbym jesc rozsądne posiłki dzieki którym był stracił na wadze. Teraz biorę kreatyne i drugi dzien reduktor tłuszczu firmy Activlab. Drażni mnie mój wygląd jak patrze na innych szczupłych kolegów, bo ani nie moge pojechac na basen itp bo się po prostu wstydze swojego wyglądu. Trace powoli motywacje. Żaden trening mi nie bedzie straszny ani żadna dieta byle było to skuteczne. Bede wdzięczny za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
poczytaj posty podiweszone tam masz wszystko wyjaśnione przy twoim stylu odżywiania masz gwarantowany efekt jojo, powinieneś jeść 5-6 posiłków dzienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
dzięki. a co to jest ten efekt jojo? czyli tylko do mojego odżywiania macie zastrzeżenia? reszta jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odżywianie to podstawa
bez treningu siłowego i aerobowego będzie Ci ciężko schudnąć
sama a6w nie wiele pomoże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
lubie uprawiac rózne sporty ale teraz nie mam zbytnio możliwości bo zimno jest;/ mam za to codziennie wf w szkole i zawsze staram sie byc aktywny. ale z tego co piszecie to tylko mnie ratuje bieganie godzinami i jazda na rowerze tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
a odnośnie supli to w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
suple są tylko dodatkiem do diety, która warunkuje 50% sukcesu, zainwestuj w dietkę bo suple przy twoim odżywianiu nie dadzą żadnego efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wszystko źle

źle myślisz, źle robisz, źle planujesz.

Chcesz redukcji a walisz krete która jest na mase, następnie skupiasz się spalaczach, hmb i innych pierdołach które mają jakieś 5% sukcesu w modelowaniu sylwetki, dieta ma 70% a ty nie masz o niej zielonego pojęcia.

Nie chcesz układać diety, czyli nie chcesz się dobrze czuć, nie być głodny, nie mieć siły na dobry trening . . .

wykładnikiem tego jak się przykładasz do diety jest twój wygląd, czyli odpowiedź masz.

dalej . . . nie chodzisz na basem bo koledzy będą się śmiać, to fajnych masz kolegów, chyba idiotów, a basen byłby napewno aktywnością pomocną w spalaniu tkanki tłuszczowej


i to tyle, więcej mi się nie chce, bo pewnie tak czy siak będziesz robił swoje, czyli błądził.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
dzięki Rothen. Czemu uważasz że bede robił swoje? powiedziałem wcześniej że zrobie to co radzicie bo przecież to w moim interesie :P. Więc co proponujesz? Ułożyć diete, odstawic kreatyne uprawiać aeroby i wiecej sie ruszac a odnośnie samego treningu siłowego jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
a a6w robić dalej? czy nie ma to sensu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na suchą mase

Następny temat

Brzuch i nogi

WHEY premium