SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

enant malay tiger

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31713

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vold jak mozesz to podaj swego meila bo pw nie mozna wysylac,nie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 618
nie ma potrzeby podawania maila, temat jest tylko informacją i myśle że wszystko co ważne to napisałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
panowie flakony sprzedawane bez kartonikow BYLY I SA WALKAMI te w kartonach pakowane po trzy sa dluzsze i ciensze a tamte bez to polska produkcja i flakony sa niższe i grubsze wałki brałem propa malaya z 3 lata temu kosa i ZERO bólu po injekcji sok przezroczysty piekny byl

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 618
Dowiadywałem się w tej sprawie były wałki i właśnie bez pudełek a nalepki jak na drukarce atramentowej, orginał naprawde bezbolesny i sok czyściutki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1646
leży mi malay jeszecze gdzieś w piwnicy ...

vold

odezwę się do ciebie na maila mam sprawę ...

" Wszyscy na koksie, ostra dilerka " :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tam prop działa? bo zakupuje tego troche na wakacyjna wycinke i nie wiem czy jest sens ale z wyglądu zachęcająco to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z wyglądu moze tak ale ma małe stężenie.
Ja bym celowal w cos bardziej oplacalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stezenie takie jak testolic ujdzie jeszcze ale chodzi tu o działanie bo cenowo troche drogi ale jak ma działac dobrze lepiej wydac troche wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Ładnie wygląda.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 146 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 618
Prop tigera 50mg na 1ml to już praktycznie historia, na dniach będzie 100mg na 1amp/1ml.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co o tym powiecie?

Następny temat

hgh pfizer

WHEY premium