SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

enan i deca (jaka?)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
witam. planuje zrobic cos z enana (prolo) i deci, jaki dlugi ester nandro obecnie polecacie, wysiadlem z tematu i nie orientuje sie co dzieje sie na rynku, ktos mi cos wczoraj wspominal o jakims 'balkanskim wynalazku' (200mg/1ml) czy moglby mi ktos przyblizyc co nieco na ten temat gdyz nie moge znalezc w wyszukiwarce. dodatkowo prosze o sugestie co do innych srodkow z tejze kategorii.

jak wyglada sytuacja z pregnylem, czy jest dostepny na rynku, ewentualnie jakie zamienniki i jak chodzi wszystko cenowo bym niepotrzebnie nie przeplacal

It's kind of fun to do the impossible.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
poczytaj trochę regulamin - o cenach nie rozmawiamy
deka jak masz pewne dojście to grecka norma, to o czymw spominasz to balkan pharmaceuticals
https://www.sfd.pl/forum.asp?search=balkan&forum_id=15&strona=1

co rozumiesz przez pojecie "inne środki z tej kategorii"?
chcesz sugestii cod o cyklu to wklej ankietę

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2010-09-04 10:01:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
panie Conan, widze ze chyba za wczesnie Pan dzisiaj zaczal..postaram sie uproscic moje pytanie:

ceny: nie pytalem sie za ile mi to mozesz sprzedac tylko jaka jest cena czarnorynkowa, nie widze nic zlego w tym pytaniu, podanie ceny rynkowej nie zawsze oznacza oferte sprzedazy..

do 'pewnej' greckiej dojscia nie mam,

co rozumiesz przez pojecie "inne środki z tej kategorii"?

..inne zamienniki

chcesz sugestii cod o cyklu to wklej ankietę

..nie dziekuje

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Deca grek. Z preg ciężko - w aptekach tylko import 3+3 i to ciężko dostać oraz 1+1 ale cena kosmos i też ciężko to dostać. Po rynku jeszcze lata Gonasi i preg 1+1 z scheringa ale niewiele tego.
O cenach faktycznie się nie pisze a to czy przepłacisz czy nie to już Twoje zmartwienie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
https://www.sfd.pl/Koniec_ZDRAPEK_PLUSA-t566377.html
jak nie odpowiada Ci zakaz pisania o cenach to nie do mnie z żalami
jak nie masz dojścia do pewnej greckiej to bierz balkana, ewentualnie phoenixa albo razaka
pytanie o zamienniki trochę dziwne, bo nie wiem czym byś chciał zastąpić testosteron.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
co powiesz Krzykacz na dece z balkan pharm? z tym pregnylem niezla chu.jnia, jaka wiec polecilbys najlepsza opcje by to ogarnac, tzn co najprosciej wyjdzie dostac, w koncu to cykl glownie na bazie nandr, przeciez nie rzuce sie na to bez dobrego pct

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Conan: nie wiedzialem ze pregnyl to testo, ale widze ze Ty tak https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] staz i nieprzespane noce na sfd robia swoje staz i nieprzespane noce na sfd robia swoje staz i nieprzespane noce na sfd robia swoje [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

moze faktycznie powienienes najpiew wypic mocna kawe

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2010-09-04 10:27:20

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie znam tej firmy. Poczytaj opinie ale bierz poprawkę na to co piszą tutaj
Cykl będzie długi więc w min 2,5mies pewnie uda się dostać hcg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
sorki, mój błąd, nie doczytałem
balkan bardzo dobry ug, choć u niektórych trochę się ceni
jak masz dojście to bierz bez wahania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Krzykacz: problem w tym ze mam tendencje do silnego bloku, nie chce liczyc ze moze sie uda, tymbardziej ze nie bede wtedy juz w PL, przy nandro hcg zwyklem byl bic juz w trakcie trwania cyklu

Conan: no problem, wiem ze chciales dostac soga ale nie tym razem

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2010-09-04 17:54:52

It's kind of fun to do the impossible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ze dwa pytanka

Następny temat

PIERWSZY cykl -- NPP z VASTPHARMA -- dobry wybór?

WHEY premium