SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

enan + tura na pierwszy odstrzał

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
1. WIEK: 23 lata
2. WAGA: 106 kg
3. WZROST: 189 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 44 cm
-klatka: 120 cm
-udo: 65 cm
-talia: 100 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA: do bani nie trzymam : (
-białko: ---
-węglowodany: ---
-tłuszcz: ---
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zadnych same odzywki
8. TRENING: 5 razy w tyg
9. CEL CYKLU: nabranie masy miesniowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ---
11. POZIOM BF%: 19.5 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):bardziej tycia wieczorne podjadanie ale ostatnio idzie w dół przez rowerek
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola sa ale to rodzinne
15. 3PPM (podstawowa przemiana materii): 2300 kcal
16. WYNIKI SIŁOWe :
-klata: 130 kg
-martwy ciąg: 175 kg
-przysiad: 110 kg

witam jestem nowy na forum i chciałbym żeby ktoś pomógł mi rozpisać cykl i późniejszy odblok którego jeszcze nie mam ale na to jest jeszcze czas żeby dokupić . Swoja przygodę z siłką zacząłem jakieś 4 lata temu od 3 lat regularnie ćwiczę bez przerw ale w ostatnim kwartale trochę stoję w miejscu i brak mi motywacji tak więc postanowiłem ruszyć to 20ml testem enanem 250 phoenix labs +
200 tabsów turinox biosira , koleszka polecił bo ładnie na tym przybrał masy i tura utwardziła miesień .

Moje pytania : gdzie aplikować testa w tyłek w tricka ? co ile dni ? jaka dawka ? jakies osłonki do turinox ? jaki odblok kupic po tym wszystkim i kiedy go zacząć walić ?

z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc .



pozdrawiam dobrych ludzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
zacznij od redukcji i dopięcia diety,saa maja to do siebie ze czym wyzszy bf tym gorzej buduje się tkankę mięśniową ,za to doskonale pomagają dodatkowo odkładac się dodatkowemu fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
czyli na razie nie ma sensu i mam odstawic cykl na pozniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
jakaś inna alternatywa żebym mógł zacząć taki cykl i żeby sie nie zalać jak swinia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
dieta z minusowym bilansem,jak nie liczysz kcal nie wiesz ile spożywasz i dlatego jest jak jest.Daj ew samego testa i zredukuj,poczytaj w dziale o vlcd max 4 tyg sądze i ładnie schodzisz z bf i wtedy wskakujesz na bombę z dopieta miska
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
no własnie nie licze i jest katastrofa ze tak powiem . czyli ture schować na razie w buty ? mógłbyś mi rozpisać jak ma to wyglądać i jak lecieć z tesciem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
250 testa co 5 dni na pierwszy kontakt w sam raz,na poczatku wskoczył bym na vlcd i zredukował potem dokładał kcal i budował suchy mięsień.Jak sie za to nie weźmiesz to zaraz zrobi się 110 w pasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
czytam o tym vlcd ale nic z tego nie rozumiem . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
jak to zacząć i o co wgl w tym chodzi . ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
masz caly temat o tym,chodzi o trzymanie bardzo nisko węgli i wrzucenie organizmu w stan ketozy,tłuszcz schodzi w oczach,masz przykładowe menu podane też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 140
dobra dojde za chwile do tego . jeszcze tylko jedno pytanko .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam Witam :D cel 120kg

Następny temat

PRZEDLUZENIE CYKLU

Wiecej