SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

emmaslifestyle / zmagania nastolatki na siłowni

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 709
No przecież nie cycki mi się podobają na tym zdjęciu bardziej chodziło mi o zarys mięśni brzucha i nic poza tym, bo i nogi, i ręce są bardzo niefajnie chude.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 709
Nogi i ramiona moim zdaniem sama mam bardziej umięśnione, a nawet jeśli nie, to absolutnie nie zamierzam przestawać ich ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Jak dla mnie brzuchy macie podobne, u Ciebie dużo pracy nad brzuchem chyba nie będzie trzeba. Ale niech się wypowiedzą dowodzący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 709
Tylko proszę o jakąś wskazówkę, co robić. Mogę zostawić sobie bieganie dla przyjemności na raz w tygodniu, siłowo mogę ćwiczyć częściej i jakoś inaczej, tylko nie chcę już sama eksperymentować i wymyślać ;) Gdybym trafiła tu 2 lata temu, to teraz wyglądałabym zupełnie inaczej, a tak machałam 8 min abs, na ręce po 100 razy rzeczonymi wcześniej hantelkami (dodam jeszcze Chodakowską do kompletu) i myślałam, że będę superwoman

Zmieniony przez - emmaslifestyle w dniu 2013-05-16 00:20:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo, CHodakowska

Ale wiesz co, mała? Ja mam ochotę przerobić chudzinę a'la Ch na fitneskę. Fitneskę bikini (patrz Marzia Prince w necie, macie podobny gen). Ale to jest w cholerę pracy, czasem będziesz płakać, czasem rzygać jak kot na treningu, nienawidzieć mnie... Ale da się.

Tylko wszystko trzeba od podstaw zrobić. Bo znając życie to, co dzięki Ch osiągnęłaś to umiejętność prześlizgiwania się przez ćwiczenia

I wiesz... Dla mnie to jest w cholerę roboty na ca. rok czasu. A nie chce mi się czasu poświęcać na kogoś, kto zniknie za 2 miesiące, bo mu każę jeść 2500kcal i ćwiczyć jak facet
Więc musisz mi dać słowo honoru, że mnie nie wydymasz.


A co do brzucha tego wieszaka to pardon... Ale płaski brzuch u wychudzonej panny ma się tak do dobrej sylwetki jak wielki biust u panny otyłej

Zobacz jaka ona jest chuda. Żyły na łapach ma jak kable u spompowanego kulturysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Aż ją oblookałam, zayebsta jest ta Prince !!! Rakieta jak się patrz.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziennik - Na nowej drodze życia

Następny temat

Krótka ankieta 20pyt. na temat supli

WHEY premium