SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efedryna+kofeina+aspiryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Z tym uzależnieniem to przesada jak się bierze non stop przez dłuższy czas to jest się nieprzytomnym przez pare dni po odstawieniu i głowa troche boli ale to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ja kombinowałem z ECA ale niestety na mnie to nie działa. Chciałem powera a przy okazji stracić tłuszcz. Zacząłem od dawki 2, później 4 tussipy+mocna kawa(nawet bardzo)+polopiryna. NIestety te, ani większe dawki na mnie wogóle nie działały. Nawet ręce mi się nie trzęsły - zero rozdrażnienia a miałbyć niesamowity power i zwiększona wydolność mięśni szkieletowych o 10-15% na treningu. W swoich eksperymentach z tymi środkami doszedłem do dawki 14 tussipectów+2aspiryny+kawa z 6-7łyżek i zapijałem czymś na wzór redbulla. Nawet się potym więcej nie spociłem (a brałem zgodnie z zasadami) więc stwierdziłem że to niezdrowe dla serca i przestałem brać.
Po jakimś czasie dowiedziałem się o ThermaPro. Niestety zachwalana przez wszystkich kapsułka nawet mnie nie ruszyła. Bałem się brać dawki większe niż 4 kapsułki na raz (które tesh najzupełniej nie działały) więc zaprzestałem. Jedyny plus Thermy jest taki że nawet po jednej kapsułce wziętej na 1h po obiedzie nie chce mi sie wogóle jeść więc w odchudzaniu się przydaje bo wcinam wtedy tylko na siłe białko a waga spada.

Pozdrawiam.

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20230
A czy w dni kiedy nie mam treningów też brac tę mieszanke?? Jeżeli tak to w jakiej ilości??

Byq z plastiq :)

-Cześc, masz młotek??
- Nie!
- To cześć!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1321
blaher; może na początek 1 tussi, 1 aspiryna i 2 kawy? Na 1/2 h przed treningiem. jeśli nie zadziała, możesz zwiekszyć dawkę. dziki wąz:Jasne, że może uzależniać. Szczegolnie psychicznie, ale myślę , że nie to miałęś na myśli

If you want it, come 'n' get it, cry out loud!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
spózniles sie pare lat.. ale to szczegół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
otoanya czy ty nie masz w domu kalendarza ?

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 51 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1436
Witam
Mam pytanko gdzie można zakupić tussipect.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
najlepiej w aptece.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2036
come back po latach :)

...uwielbiam życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 53 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1320
WIECIE COŚ NA TEN TEMAT:

"Efedryna łączona z tyrozyną może wywołać efekty identyczne do amfetaminy, a działanie tej mieszaniny utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin."(Wilkipedia)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-Durabolin+Testoviron

Następny temat

DECA pierwszy raz

WHEY premium