SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

e4d czy pon i czw

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5273
Witam,

1-10(12) deka
1-8 susta
1-4 meta ed 30mg

waga 100kg, staż 7 lat, przebyte cykle a z 5 może było

Moje pytanie dotyczy soków. Obiło mi się o uszy, że rozważne jest strzelanie w poniedziałek i w czwartek regularnie, natomiast przyjąłem założenie e4d. Ktoś doradzi, co lepsze? Nigdy nie waliłem schematów innych niż co któryś dzień, więc pon-czw to dla mnie nowa bajka.

Pozdro.

GO HARD OR GO HOME

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14526
5000 iu na 1 strzala to bardzo duzo, moze nawet za duzo... to jak nie mozesz w lodowce przehowywac to moze poszukaj hcg po 2000 iu to juz bys mial lepsze niz 5000 na raz..

Zmieniony przez - fleshu w dniu 2012-04-19 19:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32078
Poprzednie cykle też były takie eleganckie jak ten?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
A Ty tak tą deczką chciałbyś skończyć... I to nie tylko myślę tu o cyklu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
rozpiski to tez chyba dlaciebie nowa bajka

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5273
Deka po raz pierwszy, poprzednie były z propa lub enana, raz susta i prop+npp

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5273
Zastanawiałem się nad podbiciem na koniec propa. Jeśli chodzi o PCT, czy HCG w połowie itd, to bez przesady. Niektóre rzeczy są oczywiste.

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2053
kurde poniedzialek i czwartek powiadasz...to chyba zle ulozylem swoj cykl bo robilem wtorek i piatek. myslisz ze te dni nie sa az tak specjalne jak poniedzialek i czwartek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5273
Wątpię, bo masz odstępstwo czasowe takie samo, ja podałem tylko konkretne dni. Chcę natomiast znać szerszą opinię, ponieważ ta metoda pozwala utrzymać dobre stężenie. Nie wiem ile w tym prawdy.

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Wypełnij dokładnie ankietę punkt po punkcie, to Ci ktoś pomoże, bo na razie nyru, to zadajesz pytania, jakbyś 13, a nie 31 lat....;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5273
Rozgoryczonej młodzieży nie ripostuję. Ankiety tu nie jednokrotnie już dawno wypełniałem. Moje pytanie jest tak proste jak 13latka fakt, a już tylu kolegów nie umie na nie odpowiedzieć, to też dziwne, co nie? Raz na jakiś czas wpadam tutaj na ten dział i za każdym razem "elita" pokazuje swoje niezadowolenie. Poczekam na tych, co pamiętam, że mieli do powiedzenia... o ile jeszcze tutaj zaglądają.

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Ale kto ma Ci odpowiedzieć, jeśli już cykl, który rozpisałeś i o który pytasz wybiega poza jakiekolwiek reguły "poprawnej" rozpiski. Po tym jakie zadałeś pytanie trudno Cię też poważnie traktować, bo jesteś pięć lat na forum, a wydaje się, jakbyś nie znał podstaw. Stąd ten 13-to latek... Nie mogłem się powstrzymać....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop alchemia

Następny temat

inhibitory aromatazy na recepte

WHEY premium