SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dzwiny zastrzyk, prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. mialem dzisiaj taka przygode. wbilem propa(3raz w zyciu sam) oczywiscie odciagnalem tloczek, do skrzykawki nie wlecziala krew, widzialem powietrze wiec chyba powinno byc dobrze. jednak po 10 minutach od zatrzyku serce zaczelo mi walic, zaczelem sie slabo czuc itp. wszytsko minelo. musze dodac ze po wyciagnieciu strzykawki na koncu igly zauwazylem krople krwi, pozniej po calej przygodzie i przyjrzeniu sie strzykawce w koncowce igly(plastki ktory naklada sie na strzykawce zauwazylem kropelke krwi) co moglo to spowodowac? dodam iz wstrzykiwalem w posladek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Mozesz teraz umrzec.Idz szybko na pogotowie!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co w zyle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10152
Też tak raz miałem,widocznie odrobina oleju dostała się do żył.Faktem jest ,że jakbyś miał umrzeć to stało by się to od razu.
A może to Twoja wyobraźnia,trzeci strzał to jeszcze nie masz wprawy,mogłeś się obawiać po prostu.

... każdy lek NIEWŁAŚCIWIE STOSOWANY zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1981
HEH KROPELKA KRWI!!!JA KIEDYS ODCIAGNALEM TLOCZEK POSZLO POWIETRZE A JAK WYJALEM IGLE TO KREW POCIEKLA PO NODZE-MUSIALEM PRZEBIC ZYLE!!!NIE MARTW SIE TYM BO TO NORMALNE PRZECIEZ BIJESZ W MIESIEN TO COS KRWI MUSI BYC- A JAKI TO PROP MOZE JAKIS ZANIECZYSZCZONY UNDER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niee... to nie moja wyobraznia. balem sie owszem pierwszego, ale jak dowiedzialem sie ze to nic strasznego, to nastepne lajt. z reszta objawy nastpapily po okolo 10-15 minutach. raczej troche do zyly, ale ta krew w nasadzie igly. mam tez pytanie, jezeli trafi sie w zyle, zaciagnie tloczek, to krew wpada wprost do strzykawki czy tylko do nasady igly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Nie sugeruj sie takimi idiotycznymi wypowiedzimi j.w.

Co najwyzej przeklules zyle. Zreszta bijac w 4 czesc doopy ciezko znalezc tam wieksze naczynie krwionosne...

Serce moglo Ci walic z 2 powodow:

- jesli przeklules zyle, czesc towaru (znikowma mogla sie dostac do krwiobiegu przez co w.w. reakcja, a w dodatku mialbys krwiaka, ew mocne krwawienie z rany
- reakcja na propa, zwalszcza jesli byl to jakis niesterylny under...

pozdr.

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam apteczniaka. hm, nie z tylka krew nie leciala:D tylko w strzykawce odrobina.. czytalem ze to moze przy wyciganiu sie dostalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1981
NIC CI NIE BEDZIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm wiem, ale nieprzyjemna sytuacja, nie zycze nikomu. pytanie ostatnie, jakbym trafil w zyle, to krew zaciagnieta przez tloczek wpada w wiekszej ilosci do strzykawki i miesza sie z sokiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1981
NIE-ZYLA JEST ZARAZ POD SKÓRA A TY WBIJASZ 3 CM GLEBIEJ-MOZESZ ZOBACZYC JAKIES SLADOWE ILOSCI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań o testosteron propionat. - testolic.

Następny temat

gino dino

WHEY premium