SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny zapach l-karnityny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432
Cześć!
Wyjąłem dziś l-karnityne, która używała moje żona. Zakupiona jakieś poł roku temu, data ważności jeszcze na rok. Cały czas przechowywana w tym samym opakowaniu - woreczek zamykany, szczelny. Gdy ja otworzyłem, dało się czuć ostry kwaśny zapach, niczym zmywacz do paznokci, proszek jest również zbrylony. Czy to się nadaje do spożycia jeszcze? Czy to normalny zapach?

Dodam, że marka to MyProtein z UK.

Szukałem trochę ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Z góry dzięki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
jesli zbrylony to prawdopodobnie dostala sie wilgoć , ja bym juz tego nie używał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
kosz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432
Żona właśnie sprawdziła - zapach jest podobny do tego co było nowe, ale teraz mega intensywniejszy, to jakaś masakra, jak ocet z acetonem. Wylądowało w koszu. JAk się ustrzec na przyszłość takiego problemu? Czy to dlatego że złapało wilgoć? Kurcze, było otwierane nie raz, ale zawsze szczelnie zamykane..

Zmieniony przez - pablitto83 w dniu 2012-07-10 23:04:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
na przyszlosc jak cos kupicie to zjedzcie od razu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
dokladnie jak juz otworzysz pudełko to nie ma co trzymac wieczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432
Niby tak, ale brała tylko ona, tylko przed siłownią, a było tego 250g. Nastepnym razem trzeba bedie popakowac w kilka mniejszych pudelek, byle szczelnych. Nie sadzilem ze l-karnityna jest tak wrazliwa i tak latwo sie psuje.. No cóż, albo sposób powyższy, albo kupować w innej formie (piguły, płyn..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
a tak na przyszłość to niech nie kupuje l-karnityny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432
Jeśli piszesz - nie kupuj, to może napisz - dlaczego? Brała żeby wspomóc odchudzanie na siłowni, i jak stwierdziła - miała więcej energii, bardziej się pociła. Przy czym trudno powiedzieć jaki był w sumie efekt tego suplementu, bo trzeba by zrobić próbę kontrolną. Sam ostatnio chciałem po nią sięgnąć, żeby troszke szybciej bbrzuszek zgubić, a że wspomaga spalanie tłuszczy, to i daje troche wiecej energii - ktore mi w robocie naprawde potrzeba.

Zmieniony przez - pablitto83 w dniu 2012-07-11 20:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"To jak towarzysze, pomożecie?" - czyli Keq się bierze.

Następny temat

!!!!!

WHEY premium