SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne mrowienie lewej dloni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 529
witam,,
mam problem z lewa reka. opis moze byc niezbyt elokwetny ale chce dokladnie opisac z czym sie borykam:


od 2 dni wystepuje mi w lewej rece dziwne mrowienie ktore czuje tylko podczas dotykania czegos.
wyglada to tak, ze jak cala dlon przyloze sobie np do uda i robie ruchy w dol i gore to mija okolo 3sek nim zmysl dotyku zadziala tak jak w prawej dloni, czyli jestem w stanie wyczuc temperature i fakture dotykanej powierzchni (w tym przypadku spodnie).
w trakcie tych kilku sekund czuje mrowienie ale nie takie typowe jakbym sobie odcial doplyw krwi do reki lub nogi tylko takie hmmm.. drobnoziarniste gdzies na pograniczu mrowienia i braku czucia.

Lepiej nie jestem w stanie wytlumaczyc co mi jest. Oczywiscie wiem ze nalezy leciec do doktora ale chcialem pierwszej opinii tutaj.

pozdrawiam i bardzo czekam na wasze zdanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Pierwsza opinia to ze moze to byc uciska na nerw
Druga opinia to zebys sie upewnil czy zadnych mineralow ci nie brakuje
Trzecia to opinie ze moze sobie wgrywasz akcje
A czwarta to zebys poszedl do doktora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 529
1.mozliwe
2.nie ma opcji
3.nie sadze bo jak zdazy mi sie czasem zachlać to na kacu miewam dokladnie takie same mrowienia w obu rekach
4. jak do piatku nie przejdzie to lece do lekarza

dodam ze nie pale papierochow, nie wstrzykuje trawki ale z powodow osobistych jestem ostatnio fontanną gniewu i nerwów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nie wstrzykuje trawki też mam czasami tak, możliwe że coś uciska nerw

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 529
a moge cos zrobic aby ów nerw przestal byc uciskany??

Ciotka podpowiada mi ze to moze byc cos z kregoslpem i zebym poddal sie tomografii, ale tak jak powiedzialem, czekam do piatku z pojsciem do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
udaj się do lekarza możesz też dodać magnez +b6 w razie niedoboru minerałów

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 529
ok, dzieki. pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

golenie głowy na łyso pomocy !

Następny temat

Elektryczny papieros a trening

WHEY premium