SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwna sprawa okresu :-(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a wiec wczoraj dostałam okres wieczorem. Tak jak powiedzial moj ginekolog i co jest na ulotce od tabletek antykoncepcyjnych mialam zaczac je brac od pierwszego dnia. No wiec poszlam zaraz po nie,moze to za wczesnie i wziełam razem z pyralgina. Efekt? Okres mi sie zatrzymal,nie ma go,brzuch tez przestal bolec,momentami tak jakby chcial ale to nie jest mocny ból. Nie wiem czym mam dzisiaj znowu je brac,czy co,mój lekarz przyjmuje jutro,ja jutro jestem w Poznaniu wiec nie pójde.On mówił mi ze mam sie nie przejmowac krwawieniami ktore wystapia czasem pomiedzy okresami,ale nie mówil mi nic o zatrzymaniu okresu!Mówil tez ze innymi skutkami ubocznymi mam sie nie przejmowac,ze na poczatku tak bedzie,potem juz nie.No ale czy to moze byc od tej jednej tabletki??? To normalne? Rano było mi troche niedobrze ale juz jest ok. Ja juz nic nie wiem

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nie za wcześnie.
pyralgina też nie ma nic do tego.

pytanie zasadnicze: czy to rozpoczęło się już właściwe krwawienie, czy to jakieś plamienia w środku cyklu (tzn. czy byl to juz czas na okres).
poza tym tak bywa, że krwawienie może się "zatrzymać" w dowolnym momencie.
nic sie nie martw, tylko regularnie przyjmuj tabletki.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2005-10-26 09:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie, to było to krwawienie ktore powinno byc. Brzuch mnie tez juz bolał. Wiesz, nie lubie okresu,ale jestesmy tak zaprogramowane wiec jak go nie ma,albo sie zatrzymuje jak nigdy nie zatrzymywał(spóźniał, przyspieszał,ale nigdy nie zatrzymywał) to boje sie ze cos jest nie tak.
Dzieki za szybka odpowiedz, moja mam twierdzi ze tez powinnam to brac. Ale zeby zaraz od jednej malej tableteczki sie zatrzymal... to mnie ciekawi.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
od tej jednej to się nie zatrzymał
nic sie nie martw i przyjmuj tabletki wg zaleceń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
teraz to mnie calkiem załamałes, jak nie od tego to od czego (ciaza odpada ) ja juz calkiem sie sypie
dzieki za szybkie odp

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leksykon leków - jaki?

Następny temat

Bardzo szybko się męcze

WHEY premium