SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwna sprawa!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
mam dziwny problem! biore od 2dni zma apteczne okolo godzine przed snem. problem jest taki ze zamiast miec dobry gleboki sen to budze sie czesto i pozniej chodze nie wyspany :/ a powinno byc na odwrot! biore jednak 1zincas forte plus 1filomag b6 zamiast 3filomagow czy to ma znaczenie? wydaje mi sie ze nie...mial ktos podobnie ?

kulturystyka - moje życie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
1 filomag to stanowczo za malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
podobnie jest u mnie po tribulusie..
filomagów łykaj min 3-4

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
ale zma jest odpowiedzialne za regeneracje a nie dobry sen(to tylko leki nasenne albo ziółka) magnez fakt działa tonizująco na układ nerwowy i wypadkową jego działania jest łatwiejsze zasypianie.

Zmieniony przez - Tankowiec w dniu 2007-04-18 20:07:47

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
może cos innego wpływa na twoje problemy bo dawki, które bierzesz- choćby i działały odwrotnie to raczej nie są w stanie wogóle zadziałać- w sumie nie wiem po co przy tym zma aptecznym trzymac sie dawek przed snem- praktycznie tu nie ma znaczenia kiedy weźmiesz.
uważam, że z większym pożytkiem będzuie dla ciebie pełniejszy zestaw minerałów, witamin.
w każdym razie zastanów sie jeszcze raz nad ew. przyczyną- bo magnez i cynk raczej odpadają jako źródło tych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
dzieki za odpowiedzi! pociagne jeszcze kilka dni na tym i zobacze jak bedzie...

kulturystyka - moje życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym CP+Nitro II ?

Następny temat

nitrobolon II,kre-alkalyn i nitroprogen

WHEY premium