SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwna pora posiłku HELP

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 621
witam wszystkich
gram w koszykówke (5x w tygodniu trening weekend mecz) no i treningi w nowym klubie mam od 20 do 22 i tak codziennie diete trzymam i wiem ze w tak poznej porze jak 23 nie powinienem spożywac WW jednak trzeba je uzupełniac po treningu. Jak sobie z tym poradzic wystarczą same białka czy jednak dalej szamac normalny posiłek.(biore BCAA przed i po)??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
po treningu jedz ww,uwazaj tylko zebys wczesniej juz nie przekroczył zapotrzebowania na nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 621
nie żebym sie wymądrzął ale dobrze o tym wiem zeby nie przekraczac dziennego zapotrzebowania ale np. brakuje mi ~80g WW to jak zjem normalny potreningowy posiłek to napewno nie wszystkie sie "strawią". Dalej nie wiem co zrobic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bcaa możesz zostawić skoro masz trening i to jeszcze koszykówkę możesz zjeść ww po treningu nawet trzeba tylko pamietaj że złożone i o niskim ig to nic że jest wieczór czy tam noc organizm sobie z tym poradzi zwłaszcza że 2godz biegałeś..... więc nie bój się

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 621
wielkie dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kondycja

Następny temat

Wyliczone do sprawdzenia, problem z robieniem masy

WHEY premium