SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziku05 / DZIENNIK / redukcja i rzezba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
2.12.2008 DZIEŃ 24(12 Clen), WTOREK

Posiłki :
8:00 trzy gotowane jajka
11:00 dwa jabłka i dwie kanapki z jajkiem
15:00 serosław i ryz, cyc i orzechy włoskie
20:00 serosław





Zjedzone od połowy Września.. 150 opakowań

Trening :
siłki brak, nie było kiedy niestety..

...ale za to miałem dziś 2h treningu w kosza, potem 1h treningu sw i 2km truchcikiem na koniec.. ogólnie to nie dam rady nawet przykucnąc tak mnie uda i łydki bolą.

Suple :

Witamina Olimp
Plusz Magnez
3x Clenbuterol
Plusz Witamina C

Spaaaaaaaaaaaaaaaaać

Zmieniony przez - dziku05 w dniu 2008-12-02 20:38:48

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Wczoraj skończyłem zabawę z Clenem, w 2tyg prawie 5cm w pasie poleciało i ładnie mi plecy odkryło. No ale powiem tak.. Zaprezentuje dziś trzy fotki żeby było wiadomo mniej więcej na czym obecnie stoje.. jestem zadowolony z efektów cieżka praca się opłaciła ale to jeszcze nie jest to.. Nie czuje jeszcze się w pełni komfortowo Jeszcze z dwa może trzy cykle przedemną, więc jestem można powiedzieć na półmetku. Liczę na ciepłe i motywacyjne odpowiedzi, nie sugerujcie się tym co pisałem na początku bloga, troche zaniżyłem tam swoje prawdziwe dane cóż bywa.. teraz na półmetku czas na dokładne podsumowanie i jakieś komentarze od was zachęcające do dalszej, jeszcze cięższej pracy.













Więcej fotek narazie nie będzie, to jeszcze nie jest to czego oczekuję.. jest lepiej ale będzie jeszcze lepiej ****a !

I Cykl LIPIEC - dieta poniżej ale około 2000kcal 2x dziennie aeroby z rana bieganie popołudniu siłownia + wieczorem aeroby, no i wiadomo jak to latem jakas plażóweczka do tego koszykówka i pływanie. Suple jakie brałem to : spalacz - Olimp Thermo Speed Extreme, kreatyna Olimpa witaminy Olimpa i Plusze.

II Cykl SIERPIEŃ - wyglądał identycznie jak pierwszy, zmiana dotyczyła tylko spalacza, mianowicie tutaj już zacząłem "zabawe" ze Scorchem.

III Cykl LISTOPAD - Tutaj dieta taka jak na wakacjach, pierwsze 2tyg Listopada to były aeroby wieczorem i siłownia do tego kreatyna, spalacz (dostałem 30kaps Scorcha) potem drugie II tyg. to juz zabawa z Clenem (odstawiłem kreatyne), siłownia słabo, aeroby codziennie wieczorem do tego trening SW strasznie cieżko wszystko przychodziło na tym Clenie.

IV Cykl GRUDZIEŃ - dziś zaczynam kolejny cykl, siłownia, aeroby i trening SW to mnie czeka codziennie, suple to Animal Cuts, kreatyna i glutamina.

Było ciężko ale miło jest popatrzeć na to że ciężka praca, wysiłek i pewne wyrzeczenia przynoszą nam to czego oczekujemy i dlaczego to robimy. Nie mam zamiaru się poddawać i mam zamiar dojść do celu, moim celem jest nie waga bo tą mam za przeproszeniem w dupie, ale obwód pasa, chce zejść na 95cm i to kontrolować. Waga to byłaby głupota, wiadomo ze przy moim wzroście i rozbudowie mieśni nie bede warzył poniżej 100kg więc olałem to i skupiłem się na obwodzie w pasie, udach i klatce piersiowej.

To co mnie ucieszyło najbardziej :

Koniec Czerwca : pas - 123cm / klatka 124cm
Początek Grudnia : pas - 108 / klatka 115cm

Cel :

WIOSNA : pas – 95cm !

Czekam na komentarze i ewentualne pytania itepe.

POZDRO

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no idzie do przodu to najwazniejsze. ja dzis dopiero zaczalem redukcje. planuje skonczyc na wiosne. nie znam sie za bardzo ale wydaje mi sie ze dieta troche jest nie za bardzo... np. rano nie ma węglowodanow. ja jem 2 jajka ale jeszcze do tego owsiane np. musisz sobie zrobic posilek przed i po treningowy. a na noc bialko. tak mi mowiono zanim zaczalem i mialem problem z dieta. jeszcze zamiast owocow jedz duzo warzyw i pij duzo wody ( z 5 L). przed posilkiem warzywa a po bez. kup sobie olwie z oliwek - zrodlo tluszczu.

Powodzenia w walce :) trzymam kciuki zeby Ci sie udalo zdobyc to czego pragniesz. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
np. rano nie ma węglowodanow. ja jem 2 jajka ale jeszcze do tego owsiane

mój żołądek nie akceptuje z rana węgli nie wiem czemu.. dlatego jem tylko jakieś białka, dopiero pozniej tak po 9 zjadam parę owoców.

a na noc bialko

z tym nie ma problemów, na wieczór zawsze 200g serka wiejskiego albo czasem nawet 400

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No chyba ze tak :) Jedz duzo warzyw i pij duzo wody. tez chce sie zredukowac wiec mamy te same cele :P pozdro i powodzenia stary :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Kurde.. może i przesadzam ale po tych dwóch tygodniach brania Clena bez kreatyny fajnie się czułem...

teraz jade na Kreatynie, Glutaminie witaminach i Animal Cuts.. i po trzech dniach mam 1cm w pasie jakby więcej.. czy to możliwe że stało się tak od kretyny, która nawadnia organizm ?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Dostałem paczkę od rodziny z Kanady. w niej 100 dolarów Kanadyjskich, troche perfum i... to co najważniejsze :









dobrze pali w mordzie

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372








Co sądzicie o postępach ?

Tak zaczełem się znowu zastanawiać do ilu cm powinienem zejśc w pasie żeby było ok.. Wydaje mi się że przy moim wzroście i tym jak wcześniej ważyłem i ile miałem schodzenie poniżej 90cm byłoby głupie.. Co drugi dzień robie brzuszki, mięśnie brzuch czuć, tyle że są "ubrane w tłuszczyk". Jak myślicie.. dojście do 95cm (chce dojść do tylu do Wiosny) i staranie się to utrzymać jest dobrą opcją ?

Zmieniony przez - dziku05 w dniu 2008-12-14 10:47:26

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
postępy dobre
będe śledził końcówke ;)
powodzenia!wpadnij do mnie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
14.12.2008 , NIEDZIELA

Dziś u mnie sportowa Niedziela

Suple :

Witamina Olimp
Kreatyna
Glutamina
Animal Cuts
Plusz Witamina C

Ćwiczenia :
Dziś Naramienne + brzuch :
SKŁONY W LEŻENIU PÓŁ PŁASKO 4x10
UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU NA SKOŚNEJ ŁAWCE 4x10
SKŁONY W LEŻENIU NA SKOŚNEJ ŁAWCE PÓŁ PEŁNE Z 2/3s NAPIĘCIEM MIEŚNI
Wyciskanie sztangi sprzed głowy siedząc 4x15
Wyciskanie sztangi zza głowy 1x15 (wogle dziś mi nie szło więc zrezygnowałem z tego po I seri)
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x15
Unoszenie ramion w przód ze sztangielką naprzemina 4x15

no i między 19/20 rundka po mieście biegania

Dieta :

10:00 Trzy jajka gotowane + bułeczka z cynamonem i kawa
12:00 (przedtreningowy) cyc z płatkami owsianymi i sosem
15:00 (potreningowy) ciemna kasza, warzywa i pierś z kurczaka
17:00 dwa gotowana jajka
20:00 200g serka wiejskiego













Zrobiłem dziś cyca z przepisu B-50 super wyszedł. zostało trochę jeszcze to wezme na jutro do szkoły i wszamam No i ten sos.. pychota.. koncentrat pomidorowy, chrzan cytrynowy, sok z cytryny curry i pieprz cayene (własny patent).

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na sierpień

Następny temat

Plan dla początkujacego i czwiczenia

WHEY premium