SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennie wahania wagi.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Od czego zależą wahania wagi. Jestem na redukcji obecnie zaczynam 3ci miesiac. Od 3dni na wadze widnieje 78.8, 78.6 78.7. Wczoraj jakos źle sie czułem zjadłem o 400kcal mniej niż to co powinienem a dzis na wadze 79.6 - wcale wiecej nie wypiłem staram sie dziennie pić okolo 3-3.5l płynów także napewno ten kilogram wiecej nie jest z płynów. Czy ktoś jest w stanie rozwikłać te zagadkę - wiem ze nie powinno sie wchodzic na wage codziennie i mówi sie ze takie DZIENNE skoki wagi sie zdarzają i nie ma czym martwić ale skąd to sie kurde bierze?! jest jakies racjonalne wyjaśnienie?

makro sie liczy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
kolego nie zawracaj sobie głowy takimi bzdurami.
Pijesz,pocisz się ,oddajesz mocz.
Jesz i wydalasz kał.
Sama fizjologia może zmieniać wagę +-2kg.
Obserwuj sylwetkę w lustrze,nich to będzie dla Ciebie najlepszym wyznacznikiem.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Trochę zdrowego rozsądku, na wagę możesz wejść raz w tyg. Więcej niema sensu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF - okno posiłkowe rano

Następny temat

Brzuch, trening, dieta - pomoc/opinie

WHEY premium