SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dział doping - spam na pw przez boty

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
witam, napisałem jednego posta w dziale 'doping' i dosyć szybko dostałem PM z reklamą sklepu internetowego, więc logiczne, że działa tam jakiś bot. może captcha do rejestracji by ograniczyć ilość tworzonych kont przez boty?
[od biedy - z zawodu jestem programistą (web), mogę takie coś wdrożyć, ale domyślam się, że macie firmę, która wykonuje wam takie rzeczy]
1

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Proszę podać printscreena z wiadomością PW tutaj lub na priv. Konkretnie o jaki/jakie nicki chodzi, prześlę zgłoszenie do działu IT, aby to sprawdzili

W dziale doping trzeba uważać nie tyle na boty, co różnych oszustów i naciągaczy. Nikt kto ma trochę rozumu nie powinien w ogóle klikać w tego typu wiadomości lub otwierać podejrzanych linków, tym bardziej korzystać z takich 'ofert'.

Wszelkie tego typu wiadomości można zgłaszać w dziale administracja lub na maila admin@sfd.pl


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-04-08 09:03:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Daje pochwale za obywatelska postawe

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Zgłosiłem to PM jako spam i nie mogę go podejrzeć już więc nie mogę zrobić screena, ale zapewne jest w panelu moderatorskim ;)

Warto puścić skrypt do banowania kont, które wysłały PM o treści, bo to jest bot, można wyłapać kilka słów by uznać, że to ta wiadomość reklamowa i banować z automatu. Nie ma sensu "ręcznie" walczyć z botem


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-04-08 09:24:16

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Na górnym pasku menu, znajdują się 'wiadomości' , gdy klikniesz w rozwijaną listę to pokażą się wiadomości. Nic tam rozumiem już nie m?

Bez podania konkretnego nicka - zgłoszenie ciężko będzie przesłać do IT, do tej pory nie było podobnych skarg jak Twoja od innych userów (ktoś coś podobnego otrzymał?).

Nawet po skasowaniu wiadomości na pasku lub zgłoszeniu jako spam, powinna być ona również na mailu (jako zwykły mail) który masz przypisany do konta. Sprawdź proszę pocztę, może odnajdziesz.

Zgłoszenia spamu wiadomości prywatnych idą zapewne do administracji serwisu potreningu.pl a nie SFD . Proszę na przyszłość robić printscreeny w przypadku takich wiadomości i słać je do mnie najlepiej



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-04-08 10:14:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Nie, już nie mam, zgłosiłem jako spam. Nicku nie pamiętam, pamiętam adres tam zawarty, nie zdążyłem nawet dostać email, że mam PW


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-04-08 10:50:48

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Gdyby się sytuacja powtórzyła można zgłaszać bezpośrednio na maila, tutaj w temacie, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
juga1122 - spam

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Banan
Proszę podać printscreena z wiadomością PW tutaj lub na priv.


Proszę czytać uważnie, brak potwierdzenia nie jest dla mnie żadną podstawą do blokady globalnej danego konta
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
zbanowany , kasuje aby nie było widać adresu
to nie bot, tylko jeden z oszustów znany na forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak usunąć post ? Proszę pomocy

Następny temat

Pomaranczowy tytul bloga w dziale dla zaawansowanych

WHEY premium