SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziąsła

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2192
Witam, od paru dni strasznie krwawia mi dziasla jak myje zeby, robia mi sie takie rany, i po kazdym nastepnym myciu sobie je podrazniam i sie nie moga zagoic..zmienilem nawet szczoteczke bo myslalem ze mnie wlosie podraznia ale narazie bez poprawy, co to moze byc ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze zmień szczoteczkę na miękką +pasta przeciw krwawieniu dziąseł (np w aptece)
po w - nie wkładaj w to mycie zbyt wiele siły
po 3 idź do stomatologa - najlepiej specjalistę PERIODONTOLOGII który określi czemu dziąsła sa w stanie zapalnym (infekcja , zalegający kamień , czy coś innego )
jeśli będzie trzeba skieruje na badania krwi , moczu czy też zrobi posiew ...
samemu mozesz dołączyć witaminy (głównie c np jako rutinoscorbin , ale też samą c mozesz łykać - bo jet jej więcej , A, B także )
możesz płukac dentoseptem , azulanem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STRES kiedy dobry a kiedy zły jest? ==>WEJDŹ,<==!!!!!!!!

Następny temat

Dziwny ból w klatce piaresiowej...

WHEY premium