SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dyskryminacja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"a to ze 12latek ledwo sie trzymal to moze byl chory albo cos i nie mogl sie utrzymac?" - a może miał taką kondycję extra że po paru formach ledwo stał?

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ten nick do Ciebie absolutnie nie pasuje... Male masz chyba pojecie o tym, co Si Jo Lee myslal o filozofii, medytacji" - a nie zauwarzyłaś że ja odrzucam co nieskuteczne a popieram co skuteczne.Tak właśnie myślał Bruce a nie o jakiejś beznadziejnej medytacji.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"marta sog za to ze jestes nieglupia i wiesz co mowisz." - no nie powiedziałbym że jest niegłópia i wie co mówi.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 769
a naj bardziej podoba mi sie jak ciagle ogladam w telewizji jakies relacje z mistrzostw swiata w karate tradycyjnym w pruszkowie lub puchar swiata gdzie startuje 8 starych dziadkow jak Neugebauer i inni pajace i udaje wielkich mistrzow podczas walki w ktorej nawet sie nie dotykają . naprawde dziadki maja poczucie humoru a walcza jak baletnice.pamietam jak wielcy mistrowie swiata z karate tradycyjnego zaprosili moja sekcje karate kyokushin na sparring i podczas normalnej pelno kontaktowej walki dostali takie lanie ze juz wiecej nie prosili nas o sparingi. Wiwa mistrzowie swiata w robieniu duzo szumu wokol siebie

Kyokushin i brazyliana is the best

Kyokushin i brazyliana is the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"zeby medytowac trzeba sie skoncentrowac" - fakt

"i zeby koncentracja byla doskonala trzeba medytowac." - i znowu ******lisz bzdury na dużo filmów na polsacie

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"to w walce moze lepiej wyczuwać ruchy przeciwnika i szybciej myśli." - nie ma czegoś takiego jak wyczucie ruchu.Jedyne co może zrobić to wyciągać wnioski jak to że np robi dokrok to uderzy.Nie ma czegoś takiego jak wyczuwanie.


"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"bruce rzeczywiscie nie wie ze k&m jest potrzebne. skoro on sie nie koncentruje w walce to nie wiem czy by sobie poradzil z wieksza grupą albo z kims na jego poziomie co sie koncentruje." - koncentruje się ale nie medytuje (już napisałem że to 2 różne żeczy) a z większą grupą to nikt sobie nie poradzi (np 5 osobowa grópa i zrób sobie tą swoją medytację a później po karetke zadzwoń)

"wez zmien nicka na jakis oryginalny bo jak bruce to nie gadazs" - jeżeli nie wiesz co gadał Bruce to zamilcz

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bruce - po pierwsze, nie zycze sobie, zebys mnie obrazal. Nie mam sie za osobe glupia i wiem, co mowie. Mozesz sobie ze mna polemizowac dowoli, ale z szacunkiem dla mnie i moich przekonan.

Moge sie z Toba zgodzic w jednym puknkcie - nie zawsze do koncentracji potrzebna jest medytacja. Na uczelni nie musisz siedziec w pozycji kwiatu lotosu by moc skoncentrowac sie na wykladzie. Ale za bzdure uwazam stwierdzenie, ze do medytacji nie potrzebna jest koncentracja. To terminy bardzo ze soba powiazane (czytales kiedys ELEMANTARZ ZEN Dogena?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bruce-mógłbym rozmwinąc swoje mysli o medytacji i filozofi, ale widze, że to nie ma sensu, bo ty jestes z góry uprzedzony do tych rzeczy (moze tak u was na sekcji gadają, albo jakiś uraz z dzieciństwa-nie wiem), naucz ty się obiektywnbie podchodzic do tematu i jak nigdy nie słyszałes i nie próbowałeś medytacji, to nie wypowiadaj sie na jej temat. A co do karate tradycyjne- są sztuki, które trenuje sie tylko dla sportu, np. gram w piłke nozną, a nie chce być zawodowym piłkarzem. Nie nalezy więc obrazac jakichc 12latków i jego mistrzów, bo sa to moze ludzie, co lubia ćwiczyć, a nie lac sie po mordach na ulicy.

Mantis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Bruce - po pierwsze, nie zycze sobie, zebys mnie obrazal. Nie mam sie za osobe glupia i wiem, co mowie. Mozesz sobie ze mna polemizowac dowoli, ale z szacunkiem dla mnie i moich przekonan." - no ty mnie normalnmie rośmieszasz zarzuczasz mi że nie wiem jak myślał Bruce podczas gdy ja mówię tymi kryteriami jakimi on się naprawde kierował a sama ******lisz głópoty i jeszcze do mnie z pretensjami.Weź dziecko lepiej troche o brusie poczytaj zanim zaczniesz ******lić głópoty i mnie oczerniać.


"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztuki? walki - a filozofia wschodu

Następny temat

od przedszkola do opola

WHEY premium