SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dymek podczas bekania :O

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasami jak bekam, to bekam takim dymkiem, nie wiem jak to nazwać, taki pyłek i duzo tego jest, jest bardzo zauwazalne, tak jak bym wydychal dym z papierosa. To sie zdarza rzadko, może raz na tydzień, najczesciej od razu po jedzeniu. Nigdy wczesniej czegoś takiego nie mialem, ale niedawno mi sie zaczelo. To musi być coś z żołądka. Nie moge nic na necie o tym znaleść, ale moze ktos bedzie wiedzial co to moze byc?
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1
Natrafiłam właśnie na ten post bo przytrafiło mi się tonsamo przed chwilą...nigdy czegoś podobnego nie miałam raczej....siedzę sobie w pokoju, jest już ciemno i tylko telefon się swieci odbilo mi się delikatnie i zauważyłam parę....od czego to! Może soki...ale dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
stary, nie wiem co Ty w**dalasz ale musi byc ostre

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1429
nie rosną Ci czasem łuski na grzbiecie i ogon ? Być może zapadłeś na tropikalną chorobę, która nazywa się smoczykusa capitulusesa za niedługo zaczniesz ziać ogniem-uważaj


Może to jakieś przyprawy, posypki ewentualnie jesteś smokiem
Nawet nie napisałeś co jesz..

Ludzie coraz głupsze pytania zadają na forum.

Zmieniony przez - waania w dniu 2009-08-14 00:43:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jem caly czas tego samego, jem jak zawsze. Moze mi sie tak robi od odzywek albo kreatyny, bo tylko to dodalem do mojej diety w ostatnim czasie. A ten "dymek" naprawde po roznych rzeczach, raz po kanapce z jajkiem, raz po ryzu z kurczakiem (bez dodatkow, jem bez przypraw). I przesadzam z probiotykami, ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie.
Czuje jakby mi sie cos zbieralo i nawet czuje taki chemiczny zapach, a potem ten "dymek" i koniec na jakis tydzien z nim. Przestane brac tabletki, odzywki, proszki itp.. i zobacze czy przejdzie mi.

Zmieniony przez - kamil____ w dniu 2009-08-14 01:04:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
kamil: odstaw to wszystko na dluzszy czas az problem zniknie, a potem wprowadzaj etapami i obserwuj reakcje - a nie wszystko na raz. Trujesz sie roznymi syfami i sie potem dziwisz ze ci w zaloadku jakies reakcje chemiczne powstaja. Uwazaj bo zeczywiscie jak przesadzisz to bedziesz jeszcze ogniem zial, albo dostaniesz wewnetrznego samozaplonu.

waania: Ludzie coraz głupsze pytania zadają na forum
znaczy ze wiele tematow juz jest wyczerpanych i brakuje pomyslow na pytania. To chyba dobrze znaczy o forum, tylko mi zal adminow, musza potem tyle tematow kasowac.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Sorry za offtop, ale można filmik ? Nie potrafie sobie tego wyobrazic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2132 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27518
Ja mam dymki jak zapodam cykl 2 tabsów węgla na srake
Ale żeby po ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
umciaumcia nie po ryzu. To ze po jedzeniu to chodzi o to, ze odbija sie po jedzeniu,. Ale nie chodzi o to co akurat jem. Filmik trudno by bylo dac, bo bym musial kazde bekniecie / odbicie sie filmowac. To niemozliwe. Ale to dziwne, ze nikt nbie zna tego, moze jestem pierwszy przypadek w historii ;O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to musi byc reakcja chemiczna tak jak maximus pisze, moze mi sie osadza to wszystko na sciankach zoladka i krystalizuje tak jak krysztaly soli albo cos, a ja rzadko bekam, nawet beknac na zamowienie nie umiem bo to u mnie niemozliwe i jak juz bekne to moze na maxa i to sie wydycha wszystko naraz... pewnie jak bym mial tytul doktora medycyny to bym to badal i bym nobla dostal ;] Ale nie przeszkadza mi to, nie ma zadnych utrodnien w zyciu, ale sam nie wiem, moze to jakos smierdzi albo cos, ale sam nie czuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
za takie badania jedynie antynoble rozdaja. jest juz jakas poprawa po odstawieniu uzywek?

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Od odżywek to masz... ja mam też tak czasami jak np celulozowa lub żelatynowa otoczka capsa przyklei ci się gdzieś do przełyku i rozpuści uwalniając prochy. Wtedy albo bekniesz, dostaniesz czkawki, zakaszlesz czy jeszcze coś innego i strzelasz prochem...
Ale rada ode mnie- jak ci już wyleci, to pozmitataj z podłogi i wciągaj jeszcze raz- szkoda odżywek
1

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trymer do golenia

Następny temat

Problem z ramionami

WHEY premium