SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dylemat FBW czy Split

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Witam wszystkich,

Dużo czytałem na temat tych dwóch rodzajów treningu jednak dalej nie wiem co będzie dla mnie lepsze. Ćwiczę nieco ponad rok z przerwami i zawsze był to plan Split.

Teraz jednak planuje porządnie się za to zabrać, jestem szczupły (170cm/60kg) jednak w miarę umięśniony, nigdy nie byłem "tłusty", zawsze było dobrze widać biceps, troche klaty itd :)
Ale wciąż jestem za mały, moim celem jest trochę urosnąć i jeszcze bardziej rozbudować mięśnie, oczywiście mam dietę.

Bardzo proszę o pomoc czy lepiej będzie ćwiczyć całe ciało czy raczej ułożyć dobry plan Split?
Dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
Mówisz, że nigdy nie robiłes nic innego niż split... to źle, bo powinieneś zacząć od czegoś z rodzaju FBW np. ACT... lub coś w tym stylu.
No ale skoro tak, to zdecydowanie radzę Ci teraz FBW. Poćwicz aż będą jakieś efekty, postępy, zacznij najlepiej właśnie od ACT i nie przesadzaj z ciężarami. Po paru miesiącach zabierzesz sie za jakieś inne FBW bardziej "zaawansowane" A split zostaw na póóóźniej. Poszukaj w podwieszonych tematach, tam znajdziesz coś dla siebie.

Stop talking! Just train!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 3x w tyg. do oceny

Następny temat

Redukcja - potrzebna pomoc =]

WHEY premium